انتاریو قاضی لبنان حزب محافظه کار رد صلاحیت جیم Karahalios از رهبری مسابقه

اتاوا — یک قاضی دادگاه انتاریو برتر است لغو حزب محافظه کار رد صلاحیت جیم Karahalios از محافظه کار به رهبری مسابقه توسعه است که می تواند پیامدهای عظیمی در مسابقه بسته چه اتفاقی می افتد بعدی.

در حکم منتشر شد شبانه در چهارشنبه عدالت پل Perell نتیجه تصمیم به رد صلاحیت Karahalios’ ساخته شده توسط بدن است که نمی باید از این قدرت برای انجام این کار: چهار عضو حل اختلاف تجدید نظر کمیته (DRAC) یک فرعی از کامل 18-عضو رهبری انتخابات کمیته برگزاری (LEOC).

“تحت رهبری قوانین DRAC ندارد قدرت به رد صلاحیت آقای Karahalios,” Perell می نویسد. “قدرت به رد صلاحیت این سایت متعلق به هجده اعضای LEOC که هرگز به طور رسمی و یا به درستی در نظر گرفته شود این موضوع از آقای Karahalios’ وضعیت به عنوان یک نامزد.”

اما این حکم همچنین برگ آن باز به LEOC هنوز به در نظر گرفتن این موضوع و برای خودش تصمیم بگیرد.

“آقای Karahalios وضعیت درستی از چپ به LEOC به داوری” این حکم می گوید. “که قراردادی تنظیم از نامزدها با حزب محافظه کار. LEOC است که در این موقعیت برای تعیین اگر رفتار آقای Karahalios بود به طوری که او باید رد صلاحیت به عنوان نامزد.”

رد صلاحیت تصمیم DRAGON ساخته شده بود پس از شکایت توسط رهبری نامزد ارین اوتول که Karahalios بود “هتاکان” o’toole, کمپین صندلی Walied Soliman و درگیر در “نژادپرستانه Islamophobic سخنان که besmirched بیان اصول حزب محافظه کار” با توجه به حاکم.

شکایت مربوط به نامه ای که Karahalios منتشر شده در ماه فوریه که متهم اوتول ترویج شریعت با داشتن Soliman که مسلمان در مبارزات انتخاباتی خود. آن را با ذکر یک دهه-پیر مقاله روزنامه ای که در آن Soliman پاسخ به سوالات خوانندگان در مورد شریعت محصولات مالی. Karahalios است قاطعانه رد نامه نژادپرستانه.

در اصل این نژاد رئیس افسر بازگشت Derek Vanstone به حال وضع 50.000 دلار جریمه نامه و حکومت Karahalios مورد نیاز بیشتر از 50.000 دلار برای استرداد سپرده. اما زمانی که Karahalios اعتراض به DRAGON, DRAGON تصمیم به رد صلاحیت او به جای.

قاضی حکم نماز Mar. 18 تصمیم DRAC به رد صلاحیت و reinstates اصلی تحریم های مالی. اگر Karahalios پرداخت جریمه ظرف مدت چهارده روز “او یک تایید رهبری نامزد در جایگاه خوبی” این تصمیم می گوید. اما آن را نیز ممکن است بستگی دارد اگر LEOC تصمیم می گیرد به این صورت.

Perell رد Karahalios استدلال که حزب مقامات بازیگری در یک حزبی به شیوه ای به نفع نامزدهای دیگر. “نتیجه گیری من این است که هیچ چیز به آقای Karahalios’ اتهام بود که ایمان بد توسط حزب محافظه کار و یا هر یک از مقامات آن” او می نویسد.

حزب محافظه کار و موقعیت در طول محاکمه شد که با اشاره به ماده در حال حاضر به LEOC بيهوده خواهد بود چون اکثریت LEOC اعضاء (که شامل چهار نفر از اعضای DRAC) در حال حاضر در بر داشت Karahalios به یک “نامناسب رهبری نامزد.” اما Perell حاکم می گوید LEOC هرگز کامل بحث از ماده و یا هر گونه تصمیم گیری در مورد آن.

“آقای Karahalios خواهد بود به عنوان یک روشنفکر در نظر گرفتن LEOC اما از آن باز می ماند به LEOC به رد صلاحیت آقای Karahalios” این حکم می گوید.

در بیانیه ای که منتشر شد بعد از ظهر چهارشنبه Karahalios گفت: بررسی حکم “برای ارزیابی چگونه من می توانم بهترین را دوباره وارد کنید مسابقه در یک رقابتی شیوه ای است که احترام به حکم دادگاه قوانین مسابقه به عنوان روشن توسط دادگاه و از اعضای حزب محافظه کار.”

“چالش قبل از من این است که به منظور دریافت در انتخابات, من برای بالا بردن اضافی $100,000 بدون استفاده از حزب (عضویت) لیست به عنوان CRO مورد نیاز” او می نویسد: با اشاره به رئیس افسر بازگشت. “دادگاه به من داده است 14 روز برای افزایش این مقدار به منظور قرار داده شده در انتخابات. در حالی که من مخالف با CRO سنگین-دست حاکم من هیچ بیشتر وسیله ای است که به درخواست تجدید نظر آن را به دلیل از دادگاه محدود حوزه قضایی است.”

حزب محافظه کار سخنگوی کری گفت: هان حزب نیز بررسی و تصمیم گیری برای تعیین نحوه ادامه دهید.

“ما خوشحال هستیم که آقای عدالت Perell پیدا کرده است که ما روند فراهم آقای Karahalios بود و اساسا عادلانه” و “که هیچ چیز وجود دارد به آقای Karahalios’ اتهام بود که ایمان بد توسط حزب محافظه کار و یا هر یک از مقامات'” هان در بیانیه ای گفت.

“ما خواهد شد به بررسی کامل تصمیم با دقت و اجرای آن ارشاد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. هیچ چیز مهم تر است به رهبری انتخابات کمیته سازماندهی از انتخاب رهبر حزب محافظه کار جدید چه کسی خواهد بود آماده برای تبدیل شدن به کانادا بعد نخست وزیر. ما به دنبال به جلو به یک مسابقه رقابتی پیش رو و به کانادایی ها این فرصت را به شنیدن از ما نامزد.”

مسابقه برنامه ریزی شده است به پست الکترونیکی-در رای گیری در این تابستان و نتیجه گیری Aug. 21. چهار نامزد در حال حاضر واجد شرایط برای نهایی انتخابات هستند o’toole, پیتر مک کی Leslyn لوئیس و درک اسلون.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: btaplatt

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im