انتاریو به صرف $2.1 B برای تقویت سلامت سیستم COVID-19 پاسخ

TORONTO — Ontario پمپ بیش از $2.1 میلیارد به آن سیستم مراقبت های بهداشتی برای تقویت مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

بودجه کمک خواهد کرد که ایجاد 1,500 جدید تخت بیمارستان, خرید تجهیزات حفاظتی برای کارگران خط مقدم و صندوق انتقالی مراقبت پروژه ها به سهولت بیمارستان بیش از حد تراکم.

دولت می گوید آن را نیز ایجاد $1 میلیارد احتمالی صندوق برای پوشش دادن هر گونه پیش بینی نشده هزینه های مربوط به COVID-19.

بیمارستان تامین مالی را افزایش می دهد $935 میلیون — نزدیک به پنج درصد در سال بیش از سال پرش — برای ایجاد تخت جدید برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

دولت می گوید $594 میلیون دلار از این بودجه در نظر گرفته شده است برای سرعت بخشیدن به کار به آدرس ظرفیت مسائل که گرفتار این سیستم برای سال.

این بودجه جدید گنجانده شده در این استان در یک سال مالی چشم انداز معرفی شده امروز در قوه مقننه که شامل مجموع $3.3 میلیارد دلار در هزینه های مراقبت های بهداشتی برای 2020-2021.

وزیر دارایی راد فیلیپس گفت: این استان باید سرمایه گذاری در مراقبت های بهداشتی برای محافظت از ساکنان انتاریو.

“این بیماری همه گیر گستراند ما نیاز به انعطاف پذیر و پاسخ به سرعت در حال” فیلیپس گفت. “بنابراین ما باید خود را کنار بگذارند $1 میلیارد COVID-19 صندوق های احتمالی مستقر می شود به عنوان مورد نیاز است. این وضعیت در حال تغییر است و روز به روز, ساعت-توسط-یک ساعت.”

این استان را نیز افزایش هزینه های خدمات بهداشت عمومی با 160 میلیون دلار برای افزایش COVID-19 مانیتورینگ نظارت و آزمایشگاه تست.

مالی به روز رسانی مجموعه کنار مبلغ 75 میلیون دلار برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی و سایر لوازم برای کارگران خط مقدم.

دراز مدت مراقبت بخش را نیز دریافت اضافی $243 میلیون دلار برای کمک به آن را آماده شدن برای یک افزایش در بیماران مربوط به COVID-19 و حاوی ویروس است. بخشی از این کمک های مالی خواهد شد به کارگردانی نسبت به استخدام کارکنان برای کمک به با غربالگری و پیشرفته تمیز کردن در خانه.

“در طول این شیوع ما شده است به خصوص در مورد سالمندان چون ما می دانیم که COVID-19 خطرناک تر است برای آنها و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی,” فیلیپس گفت. “ما در حال حاضر اجرا جدید فعال روش های غربالگری در دراز مدت مراقبت از خانه و محدود بازدیدکننده داشته است برای حفظ عزیزان ما امن است.”

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 25 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>