نظر: مکان های عبادت نیاز فوری حمایت دولت بیش از حد

وزیر دارایی لایحه Morneau نشان داده است که دولت این است که “آماده قابل توجهی محرک برنامه” برای کمک به کسب و کار و خانواده ها در مواجهه با مشکلات اقتصادی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. بسیاری انتظار دارند که ما را به یادگیری بیشتر در مورد طرح دولت در روز بعد یا بیشتر.

اقتصاددانان به طور گسترده توافق بر نیاز به اقدام. هدف کوتاه مدت فوق العاده هزینه های عمومی نیست و به “تحریک” کسب و کار و تقاضای مصرف کننده. انجام این کار خواهد اجرا در مقطع اهداف با بهداشت عمومی هدف به حداقل رساندن گسترش ویروس. در عوض در اینجا ضروری است که به ارائه به طور موقت تسکین فوری برای کسانی که منفی تحت تاثیر هزینه های اقتصادی جدید و در حال تحول بهداشت عمومی diktats همه ما خودمان را زندگی می کنند. فکر می کنم از کسب و کار است که نیاز به بستن و افرادی که در نوبت هستند گذاشته است.

این مهم است که دولت فکر می کند جامع در مورد خواهد شد که نیاز به پشتیبانی. بسیاری از بحث و گفتگو تا کنون است طبعا با تمرکز بر کسب و کار و خانواده. اما بخش های دیگری از جامعه کانادا را نیز به صورت چالش های مالی با توجه به دستور بسته شدن کاهش هزینه های خانوار و مداوم عدم قطعیت است.

یک مورد مهم در نقطه مکان عبادت مانند کلیساها و معابد و مساجد و کنیسه ها و…. این موسسات نقش اساسی در جامعه ما از جمله ارائه خط مقدم ارائه خدمات به مردم در بسیاری از جوامع است. در عین حال آنها به احتمال زیاد به صورت قابل توجهی مشکلات مالی در هفته های آینده و ماه. چالش های حتی ممکن است وجودی برای برخی از موسسات کوچک و پیری جماعت.

مانند کسب و کار و خانواده های برخی از مکان های عبادت خواهد چهره واقعی بحران نقدی در هفته های آینده و ماه.

Sean Speer و برایان Dijkema

وجود دارد بیش از 27,000 مکان عبادت در سراسر کانادا است. بسیاری از آنها در مواجهه با چالش های مالی قبل از coronavirus بیماری همه گیر. ترکیبی از پیری جمعیت شناسی و افزایش سکولاریسم کمک به کمبود بودجه ادغام و آشکار تعطیلی. استثنا وجود دارد ، برخی از مکان های عبادت پر رونق هستند از جمله در بسیاری از جوامع اقلیت. اما روند کلی تردید است.

وارد coronavirus. نهادهای مذهبی در حال حاضر در حال گفت به طور موقت تعطیل. افسر ارشد پزشکی در انتاریو برای مثال درخواست بسته شدن “همه کلیساها و دیگر ایمان تنظیمات” را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. بسیاری از کلیساها در حال توقف خدمات عمومی حداقل تا یکشنبه نخل در مارس 5. دیگر نهادهای مذهبی از جمله کنیسه ها و مساجد در حال گرفتن اقدامات مشابه است.

خاموش کردن خدمات برای آینده قابل پیش بینی را بیشتر فشار مالی در این نهاد. اگر چه بسیاری از نهاد های ماهانه و آمد به قرعه کشی در اشکال جدیدی از حمایت مالی آنها هنوز هم تکیه زیادی بر روی هفتگی ارائه شده در طول خدمات خود را — به خصوص از عبادت.

نتیجه این خواهد بود که مانند کسب و کار و خانواده های برخی از مکان های عبادت خواهد چهره واقعی بحران نقدی در هفته های آینده و ماه. آنها را به مبارزه برای کسب حقوق و دستمزد, پرداخت صورتحساب و مهمتر از همه حمایت از افراد و خانواده ها در جوامع خود را در فرم از بانک غذا سوپ آشپزخانه اسکان مجدد پناهندگان خدمات و….


یک کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ disinfects یک کنیسه در استانبول در تاریخ 16 مارس.

Kemal Aslan/ایسنا

تحقیقات توسط Cardus نشان می دهد که “برای هر دلار در یک مذهبی جماعت سالانه بودجه یک شهرستان می شود حدود 4.77 ارزش مشترک خدمات خوب.” این خدمات خواهد بود به خصوص مهم برای افراد آسیب پذیر جوامع سخت ترین ضربه اجتناب ناپذیر رکود اقتصادی است.

آنچه که دولت می تواند انجام دهد ؟

به یاد داشته باشید هدف این است که به ارائه فوری و کوتاه مدت برای کمک به کسانی که در نهادهای مذهبی در مواجهه با بحران نقدی. مالیات-بر اساس گزینه هایی مانند افزایش کمک های خیریه اعتبار مالیاتی در حالی که خوب ممکن است فوری کافی است.

یک گزینه بهتر است برای ایجاد یک “تطبیق صندوق” شبیه به آنچه که دولت فدرال قبلا انجام داده در پاسخ به بحران انسانی در هائیتی و جاهای دیگر و آنچه در آن می کند به طور منظم با سازمان هایی مانند کانادا Foodgrains بانک است که بودجه توافق با دولت فدرال است که منطبق بر کمک های مالی در 4:1 اساس یک کلاه.


نشانه ای برای شاهزاده ایمان لوتری کلیسای سنت جورج, کلیسای آنگلیکان در کلگری نشان می دهد لغو خدمات در روز یکشنبه, مارس 15 بعد از COVID-19 احتیاطی آورده پایان دادن به تجمعات از 250 نفر یا بیشتر در آلبرتا.

گاوین جوان/Postmedia

دولت می تواند با ایجاد یک بودجه پاکت برای مطابقت با کمک های مالی خصوصی به اماکن عبادت تا یک تاریخ ثابت. آن را می تواند اعلام کند مثلا که این امر مطابقت با کمک های مالی خصوصی تا روز کانادا برای حفظ مکان های عبادت و دیگر سازمان های خیریه در این دوره از اختلال.

وجود دارد می تواند یک کلاه بر دلار در دسترس به هر یک موسسه به اطمینان حاصل شود که بودجه عمومی گسترده و در نهایت با تمرکز بر کمک به موسسات مدیریت بحران نقدی به جای پد خط پایین خود را. یک حد معقول ممکن است به 50000 دلار در هر موسسه. بودجه می تواند پراکنده در دو تراشه ها جای دادند — یکی در مارس و دیگری در ماه ژوئیه.

این رویکرد را به مکان های عبادت اعتماد به نفس است که منابع مالی در دسترس به آنها. آنها همچنین می تواند با استفاده از در دسترس بودن از تطبیق بودجه به کرباس خود را به محله های کشیش نشین و عبادت به ارائه کمک های ماهانه به منظور اهرم عمومی دلار است.

این امر در نهایت کمک به اطمینان حاصل شود که این شرایط فوق العاده نمی تهدیدی برای زنده ماندن مالی از ما مکان عبادت است. به عنوان دولت فدرال نهایی آن “محرک” طرح آن نباید آنها را فراموش کرد.

ملی پست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im