ارتدوکس مراسم آتش مقدس می گیرد در خلوت اورشلیم

اورشلیم — مقدس مراسم آتش نماد رستاخیز عیسی مسیح را در محل خالی از سکنه اورشلیم در روز شنبه بدون شاد ازدحام مسیحی ارتدکس زائران که به طور معمول حضور در یکی از رنگارنگ ترین عینک از فصل عید پاک.

زنگ tolled بالا نزدیک خالی کلیسای مقبره مقدس به عنوان ارتدوکس یونانی پدرسالار Theophilos سوم آمده از این غار که در آن مسیحیان معتقدند که عیسی به خاک سپرده شد حمل شعله و همراه تنها با یک انگشت شماری از ارتدوکس, روحانیون, برخی با پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus.

در قرون وسطی حیاط مقبره مقدس با سنت سایت عیسی مصلوب شدن کفن و دفن و رستاخیز میدان خالی بود از همه اما چند پلیس اسرائیل و روحانیون اجتماعی حفظ فاصله.

این مراسم آتش مقدس به طور معمول به تساوی دهها هزار نفر از نمازگزاران به اعمال خاکستری edicule در مقبره مقدس اعتقاد بر این است که شامل آرامگاه که در آن عیسی دراز دو هزار سال پیش.

نورهای که پیرس از طریق پنجره سقفی در کلیسا گنبد معتقد هستند توسط نمازگزاران به آتش شعله درون دخمه مرموز عمل می کنند در نظر گرفته یک شنبه مقدس, معجزه هر سال قبل از ارتدوکس عید پاک یکشنبه.

بیت المقدس ارتدوکس یونانی ایلخانی سپس چراغ شمع با آتش مقدس و هدایت آن به مؤمنان.

در حالت عادی سال این خواهد بود به هزاران نفر از ریز شمع برگزار شد با تشویق نمازگزاران بسته بندی شده به راهروها و معابر و ساختمان است.

اما با اورشلیم تحت مستند تنها چند روحانیت شد و در حال حاضر در داخل کلیسا به دریافت شعله از بزرگ خاندان.

تلویزیون فیلم نشان داد که یک تعداد انگشت شماری از یونانی ارمنستان و ارتدکس قبطی روحانیت garbed در سیاه و سفید و آبی ماسک صورت ایستاده در خارج از شیشه مهر و موم شده مقبره را درب چوبی.

مقبره مقدس کلیسا مانند دیگران در سرزمین مقدس بسته شد به ماه گذشته در میان اقدامات احتیاطی در برابر گسترش coronavirus.

یونانی ارتدوکس و ارمنستان کلیساهای ارتدکس به اشتراک گذاری بازداشت ساختمان با کاتولیک رومی که در جشن عید پاک در هفته گذشته.

اورشلیم به سایت های مقدس به یهودیت, اسلام و مسیحیت. رهبران تمام ادیان را بسته مقدس و خواست كه به جشن جشنواره در صفحه اصلی این سال است. (نوشتن توسط Rami Ayyub; ویرایش توسط کریستینا فینچر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im