اتاوا-منطقه کلیسای پروتستان ارائه می دهد از طریق درایو و سرویس ویدئو

اتاوا — یک کلیسا در حومه شهر اتاوا است پیوستن به نهادهای مذهبی در سراسر جهان با تطبیق COVID-19 همه گیر با یک درایو از طریق خدمات پس عبادت می توانید اتصال با ایمان خود را — و جامعه — از راه دور است.

Rev. داگ کندال دعوت اعضای اهل محله خود را برای متوقف کردن توسط سنت اندرو در کلیسای پروتستان در Stittsville در وسایل نقلیه خود را برای اولین بار در این یکشنبه است.

او می گوید: بین 20 و 30 خودرو آمد از یک جماعت از حدود 100 نفر است که شامل بسیاری از سالمندان است.

عبادت شخصی مشترک جشن ساخته شده درخواست دعا و عرضه می کنند و لذت می برد قهوه و شیرینی توزیع شده توسط یک داوطلب که عینک و ماسک و دستکش و ماند دو متر دورتر.

کندال همچنین آهنگ ها و آموزه ها در یک ویدیو ارسال به Facebook و جمع آوری کمک های مالی برای بانک مواد غذایی محلی.

او می گوید بسیاری از تشکر و درخواست دعا از محله های کشیش نشین بودند به کارگردانی نسبت به مراقبت های بهداشتی کارگران سلامت استان افسران و رهبران سیاسی.

مردم نیز ابراز نگرانی کرد و حمایت از سالمندان که به خصوص در معرض اثرات اجتماعی فاصله و انزوا.

درایو از طریق سرویس بستگی به آب و هوا اما کندال انتظار دارد که برای ارائه آن بیشتر روزهای یکشنبه. او همچنین فکر کردن در مورد چگونه به ارائه مراقبت معنوی و بزرگتر از درایو خدمات در عید پاک.

“شما را به رفتن به کلیسا برای اعطا در راه, تا زمانی که شما می توانید آن را انجام نمی,” او گفت:, و اضافه کرد که درست است بسیاری از جنبه های زندگی روزانه تغییر توسط این بیماری همه گیر.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید مارس 22 سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>