اتاوا برای ارسال 2000 $در هر ماه به COVID-19-تاثیر کانادایی. اما این سیستم قادر خواهید بود به نگه دارید تا ؟

اتاوا – دولت فدرال است که پیاده روی خود را مستقیم کمک به کانادایی ها در طول COVID-19 pandemic به $52 میلیارد عمدتا با ارسال 2000 $در هر ماه به کسانی که تحت تاثیر این رمان coronavirus. اما برخی نگران این سیستم نمی خواهد بود قادر به نگه دارید تا با تقاضا است.

چهارشنبه وزیر دارایی لایحه Morneau اعلام کرد که او دوباره دو کمک اقدامات هفته گذشته اعلام کرد – اورژانس مراقبت سود و پشتیبانی اضطراری بهره مند شوند – به یکی از ساده برنامه: به کانادا پاسخ اضطراری بهره مند شوند (CERB).

اداره آژانس درآمد کانادا (CRA) جدید اندازه گیری ارسال خواهد شد $2,000 ماهانه تا چهار ماه مستقیم به حساب های بانکی از کانادایی ها تحت تاثیر COVID-19.

“این CERB را پوشش کانادایی که از دست داده اند کار خود را بیمار هستند قرنطینه و یا مراقبت از کسی که بیمار است و با COVID-19 و همچنین به عنوان پدر و مادر کار که باید در خانه بمانند و بدون پرداخت برای مراقبت از کودکانی که بیمار هستند و یا در خانه به دلیل مدرسه و مهدکودک تعطیلی” وزارت اقتصاد و دارایی گفت: در یک ایمیل.

با این سود جدید هزینه مستقیم COVID-19 کمک کرده است نزدیک به دو برابر و رفتن از حدود 27 میلیارد دلار در هفته گذشته به 52 دلار میلیارد دلار در حال حاضر است. اندازه گیری شد و به تصویب پارلمان در روز چهارشنبه به عنوان بخشی از یک بزرگتر کمک های اضطراری بسته است.

برای دسترسی به CERB یک برنامه وب سایت راه اندازی خواهد شد در آغاز ماه آوریل است. دولت پس از آن تخمین می زند آن را 10 روز برای متقاضیان تایید شروع به دریافت پول خود را. این بدان معناست که برای اولین بار چک به احتمال زیاد نمی خواهد فرستاد تا در اواخر هفته دوم آوریل است.

دولت خود را برای پذیرش این CERB طراحی شده برای کاهش فشار بر روی بیمه اشتغال (EI) سیستم. فقط در طول یک هفته حدود یک میلیون کانادایی را برای اعمال EI به دلیل COVID-19-مربوط به تعطیلی و اخراج.

نرمال میانگین هفتگی 45,000 برنامه های کاربردی.

“EI سیستم طراحی نشده بود به روند بی سابقه حجم بالایی از برنامه های دریافت شده در هفته گذشته” امور مالی کانادا اعتراف کرد, در بیانیه ای.

این وضعیت ضروری است

“ما می دانیم که نه عمق و نه مدت از این چالش” Morneau اضافه شده در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه. “وضعیت ضروری است. به همین دلیل ما در بر داشت یک راه ساده و کارآمد برای اداره کمک. واضح است که ما در سیستم های فعلی نیست باید از این ظرفیت به افزایش به چالش و به همین دلیل ما در حال پیدا کردن یک راه جدید برای مقابله با این.”

اما با توجه به این واقعیت است که میلیون ها کانادایی ها انتظار می رود که نیاز به دسترسی به جدید سود در طول زمان هنگامی که فدرال بوروکراسی نیز عمیقا تحت تاثیر COVID-19, برخی نگران هستند که حتی این سود جدید متوقف نمی شود دولت کمک سیستم از غرق.

“ما می دانیم که با این مقدار EI ادعا می کند در آینده در یک بار ما قطعا نیاز به کمک بیشتر در پردازش تمام کسانی که فایل های” ادی Bourque رئیس جمهور از کانادا اشتغال و مهاجرت در اتحادیه اروپا گفت: ملی پست.

برای افزایش سرعت پردازش جدید EI ادعا می کند او می گوید: اشتغال و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) حتی درخواست شده سابق EI ادعای متخصصان برای بازگشت به کار برای این گروه برای چند ماه آینده.

ESDC شده است همچنین عجله برای تجهیز بوروکرات در حال حاضر کار از خانه امن خطوط تلفن و لپ تاپ ها اجازه می دهد تا آنها را برای ادامه پردازش EI ادعا می کند از راه دور Bourque می گوید.

“این سیستم فقط آماده نیست و امروز برای موج درخواست ها در آینده است. یک راه یا دیگری, آنها در حال رفتن به مجبور به ساده کردن فرایند آن را سریعتر به طوری که کانادایی ها می توانید پول در جیب خود را هر چه زودتر” Bourque گفت.

سازمان تنظیم مقررات آن را یک نگرانی بزرگ

و آژانس درآمد کانادا آماده به روند جدید CERB درخواست آن دریافت خواهد شد زمانی که برنامه باز به عنوان اوایل هفته آینده ؟

فقط این هفته آژانس مرکز تماس بود عامل در ظرفیت محدود از آنجا که در سال های اخیر گونه های در کانادا “تلفن زیرساخت به عنوان یک کل” سخنگوی تایید کرد. بنابراین سازمان تنظیم مقررات درخواست مردم برای محدود کردن تماس های خود را به آژانس.

با وجود این که ما آماده گفت: مدیر ارتباطات وزیر ملی درآمد. تنها (موقت) موضوع این آژانس پیش بینی است که اگر میلیون ها نفر از مردم سعی کنید برای فایل ادعا در اولین روز که ممکن است علت آن سیستم “برای مبارزه,” او اضافه شده است.

“حجم برای سازمان تنظیم مقررات نیست استثنایی است. بیایید می گویند چهار میلیون نفر درخواست جدید بهره مند شوند که نه زیادی برای این گروه با توجه به آنها در مقابله با هر single کانادا مالیات دهندگان و کسب و کار در هر سال گفت: Janick Cormier.

“من می دانم که این برای تلفن های موبایل مانند یک تلاش برای برخی از اما سازمان تنظیم مقررات آن را یک نگرانی بزرگ است. سود ساده است به اداره آن را متفاوت با توجه به یک تن از معیارهای آن را فقط یک مقدار صاف” او ادامه داد.

• ایمیل: [email protected] | توییتر: ChrisGNardi

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>