از احتیاط Hawks نزدیک تمرین تسهیلات نامحدود

از احتیاط هاوکز بسته اند عمل خود امکانات نامحدود با توجه به یک فرد با آگاهی از این وضعیت در میان coronavirus نگرانی.

هیچ شاهین بازیکنان در حال برگزاری نمایشگاه علائم این ویروس که از هم اکنون و در نتیجه آنها آزمایش نشده برای آن است. اما تصمیم به بستن این تاسیسات همانطور که از یکشنبه ساخته شده بود برای اینکه در طرف امن با لیگ درخواست تیم به تمرین های اجتماعی فاصله است که می تواند کمک به محدود کردن قرار گرفتن در معرض و گسترش coronavirus. وجود ندارد یک شرکت جدول زمانی برای بازگشایی این مرکز به عنوان آن خواهد شد بستگی دارد در زمانی که شاهین تعیین آن را بی خطر به انجام این کار.

رزمندگان نیز تعطیل خود را تمرین تسهیلات با سان فرانسیسکو سفارش یک “پناهگاه در محل” دستور پنج شنبه.

NBA قوانین در حالی که در وقفه خواهد شد به طور منظم به روز شده به عنوان ناظران اتحادیه coronavirus اما شیوه های تیم در حال حاضر مجاز نیست و بازیکنان نیز مجاز به کار کردن در ورزشگاه (با نگه داشتن اجتماعی فاصله دستورالعمل). برای Hawks که عمدتا برگ صفحه اصلی تمرینات و تمرینات خارج از (رفتن برای پیاده و اجرا می شود تشویق است). برای تیم که تمرین ورزشگاه هنوز باز, بازیکنان مجاز به کار کردن و گرفتن عکس به صورت جداگانه و یا با یک مربی در حال حاضر.

علاوه بر این بازیکنان را تشویق به فکر اگر آنها در یک محل عمومی, شستن دست های خود را به طور منظم و رعایت بهداشت.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im