خروجی یمن هشدار او را در راه رفتن دور اگر جانشین دولت مورد تایید نیست به زودی

عراق نخست وزیر این کشور خواست رهبران سیاسی روز چهارشنبه به سرعت تصویب خود را تعیین جانشین دولت و هشدار داد او را در راه رفتن به دور از سرپرست پست اگر آنها از انجام این کار توسط 2 مارس.

در مواجهه با موجی از تظاهرات و ناآرامی های مدنی که ادعا کرده زندگی تقریبا 500 نفر پس Oct. 1 نخست وزیر عادل عبد المهدی ترک در ماه نوامبر. او ماند, به عنوان سرپرست, اما می گوید در حال حاضر او آماده است به ترک که ایجاد بی سابقه خلاء سیاسی در بالای دولت است.

“این نمی تواند درست و یا مناسب برای من برای ماندن در قدرت پس از 2 مارس و من باید بدون مراجعه اما به پیاده سازی متن از قانون اساسی و دولت آیین نامه داخلی گفت:” عبد الرحمن که در حال حاضر متوقف ریاست هفتگی, جلسات کابینه.

در آن زمان عراق و رهبری سیاسی تا فوریه. 1 به توافق بر محمد توفیق Allawi به جای عبد المهدی, گم, قانون اساسی مهلت تعیین یک ظرف 15 روز از استعفای خود را.

Allawi در حال حاضر طول می کشد بیش از یک دولت وظیفه برگزاری انتخابات زود است. قانون اساسی به او 30 روز — تا آوریل 2 — به ارائه یک کابینه به مجلس برای تصویب.

او ساخته شده است که پیشرفت به عنوان رقیب جناح های سیاسی داد و بیداد بیش از مجموعه وزرا. اما در روز شنبه گفت: “تشکیل یک دولت در هفته آینده. (گزارش شده توسط احمد Aboulenein)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im