این آسان نیست که سبز: تاریخچه مختصری از اورک ها در بازی های ویدئویی [یوروگیمر] “مانند غول جن یا اژدها. من می جنگیدند و آنها را در HeroQuest همه بیرون زده پایین تر کانین و, سوراخ کردن بدن, چشم قرمز, brandishing گوشت خشن و falchions بالای سر خود را. من می خواهم در دفاع از قلعه از آنها را در Dungeons & Dragons بازی تخته DragonStrike. من حتی می خواهم کنترل orcish رزمندگان و منجنیق و غول پیکر لاک پشت بزرگ خوراکی در Warcraft 2: Tides of Darkness. من نمی باید زبان آن را در زمان, اما من می خواهم قرار داده شده اورک ها در عرصه فرهنگ عامه بخشی از جمعی ما داستان سرایی مالکیت عمومی است. تا زمانی که من پنج سال معلم به شوخی به نام داستان من نوشته بودم یک تالکین rip-off’ و من لنت شخصی او کم رنگ گالینگور از هابیت. آن بود که من فکر کردم در آن زمان حتی سردتر از C. S Lewis. آن را به حال جنگ های بزرگتر. اژدها. Gollum. و خیلی بیشتر از اورک ها. اورک ها. بد. یکبار مصرف. به طور کلی برای یک حزب اما احتمالا تا پایان کشتار یکدیگر. یکبار مصرف. بد در تاکتیک اما بیش از حد زیادی برای آن را واقعا مهم است. یکبار مصرف. فقط به اندازه کافی خوب در مبارزه به قهرمانان ما نگاه سرد اما هرگز به اندازه کافی خوب به یک تهدید واقعی. یکبار مصرف. این همان چیزی است که باعث می شود آنها را یابم و پایدار ، […] ما ممکن است در نگاه اورک ها به عنوان ژانر فانتزی را counterculture. دائمی غیر خودی اشتباه گرفته والا, self-righteous عرصه از مردان است.”
ارسال شده توسط صدای فش فش (11 نظر تعداد) 3 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
لذت بردم از این مقاله. نمی بینم اشاره به آخرین Ringbearer یک نوع LOTR عاقبت نوشته شده از دیدگاه اورک ها.
ارسال شده توسط Telf در 11:25 AM در فوریه 7 [1 علاقه]
مورد علاقه من اورک ها هنوز هم هستند آنهایی که از مریم آرام کتاب _Grunts!_.
ارسال شده توسط hanov3r در 11:36 AM در فوریه 7 [1 علاقه]
در تالکین با مضمون احساسات بیش از حد Elendor من در در aughts این orc فرهنگ در Moria تازه وارد helpfile ذکر حق کردن خفاش که جدید orc بازیکنان به Grendel خواندن. مدیران سخت کار می کرد به اورک ها در سه بعد به طوری که مردم می خواهم به بازی اورک ها بودند که بیش از علوفه برای بچه های خوب به مبارزه در نبرد.
ارسال شده توسط Fukiyama در 11:53 AM در تاریخ 7 فوریه [2 علاقه]
“شما در صورت مرگ خود را در قالب: 1 Kobold.”
ارسال شده توسط mhoye در 11:58 AM در فوریه 7
به طوری که مردم می خواهم به بازی اورک ها بودند که بیش از علوفه برای بچه های خوب به مبارزه در نبرد.

نگاهی به آنچه در جهان و مردان انجام داده اند به این جهان زندگی می کنند و در راه است که آنها را در طول تاریخ تحت درمان Orc. تنها چیزی که باید بگویم این است: “برای گروه ترکان و مغولان!”
ارسال شده توسط صدای فش فش در 12:00 بعد از ظهر در فوریه 7 [1 علاقه]

“یکبار مصرف یکبار مصرف…… یکبار مصرف”

قطعا وجود دارد بسیاری از نژادپرستی در Tolkienian ساخت و ساز از اورک ها و تمام نسخه هایی که به دنبال.

اما شخص مبارزه در جنگ جهانی اول و اگر شما فکر می کردم انگلیسی شد گه به مستعمرات خود شما باید ببینید چه چیزی آنها را با خود شهروندان است. انگلیسی طبقات بالا در نظر گرفته شده خود را در کلاس های پایین تر به عنوان یک بار مصرف است. ساختار اورک ها مبارزه و پیروزی از طریق محض اعداد است که اساسا چگونه WW 1 مبارزه بود. مفهوم یک گروه کوچک از قهرمانان ایستاده که باید به نظر می رسید بسیار عالی است و آن را تنها از طریق قدرت خود را نوشتن که تالکین می شود بیش از فقط اولین single-player D&D. جلسه.

به هر حال نمی توان گفت که هر چیزی که در این مقاله اشتباه در حداقل اما اورک ها هستند که بسیار پایین تر-کلاس نوبه خود از قرن زبان انگلیسی به عنوان آنها هر چیز دیگری.
ارسال شده توسط GuyZero در 12:16 بعد از ظهر در فوریه 7

انسان kek.
ارسال شده توسط ApathyGirl در 12:20 PM در فوریه 7
آن را قطعا ارزش خواندن جیمز مندز Hodes قطعات مرتبط حدود 2/3 پایین مقاله.
ارسال شده توسط Grimp0teuthis در 12:21 PM در فوریه 7
نه بازی های ویدئویی: اما اگر شما می خواهید برای دیدن کسی که D&D, سکس عالی, Orc, خوبی, ران اگدن در سیاه چال اجرا در حال انجام یک کار شگفت انگیز با Uggo. (سیاه چال اجرا است که اساسا PG نسخه از نقش حیاتی.)
ارسال شده توسط bartleby در 12:33 بعد از ظهر در فوریه 7 [1 علاقه]
انگلیسی طبقات بالا در نظر گرفته شده خود را در کلاس های پایین تر به عنوان یک بار مصرف است.

انصاف در آن باید توجه کرد که آنها در نظر گرفته شده فرزندان خود را یکبار مصرف بیش از حد. نرخ مرگ و میر برای پیاده نظام subalterns به مراتب بالاتر از نرمال پیاده نظام.
ارسال شده توسط Quinbus Flestrin در 12:36 PM در فوریه 7

من این نوع از orc!

Peons می گویند که اگر شما نگه داشتن کلیک کردن بر روی آنها به اندازه کافی در فقه است.
ارسال شده توسط OnTheLastCastle در 12:49 PM در فوریه 7

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de