بیش از بدن مرده شما در حال رفتن که کروز دبورا

“در فضای فقط چند هفته خیلی در مورد زندگی ما تغییر کرده است. که قبلا آهسته drumbeat از Covid-19 عفونت در استرالیا مانند ایالات متحده و بریتانیا تبدیل شده تسریع پالس با نمرات تشخیص جدید در هر روز است. […] برای بسیاری از بزرگسالان جوان چیز دیگری تغییر کرده است. ناگهان همه از یک spooked توسط نمودار ها و گزارشات نشان می دهد بسیار بالاتر از نرخ عوارض از Covid-19 در میان افراد مسن ما تبدیل شده اند عمیقا نگران ما پیری پدر و مادر است. این اضطراب آشکار در نقش عجیب و غریب برگشت.” SLنگهبان
ارسال شده توسط کترا (7 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
بله! من نمی دانم که این محدود به millenials اما من تا به حال بسیاری از فرانک مکالمات در هفته گذشته در مورد عوامل خطر و ممکن است نتایج COVID عفونت است. بیمارستان ونتیلاتور است که در واقع یک -خوب – نتیجه مامان – پس در خانه بمانند!
ارسال شده توسط باطنی چیزهایی در 10:56 PM در مارس 18 [1 علاقه]
گه من کامل بر روی Gen-X و حدود 8 ساعت از پرواز خانه به متقاعد کردن من 73 ساله است که در جریان 11 روز کروز بود خنگ خنگ ایده (2 هفته پیش)
ارسال شده توسط drewbage1847 در 11:00 PM در مارس 18 [1 علاقه]
آن زمان هماهنگ چند خواهر و برادر تلاش برای به دست آوردن پدر و مادر من برای جلوگیری از رفتن به خود را 3 بار در هفته ارشد باشگاه بدمینتون در مرکز جامعه – “ما نگران بودند اما آن را در واقع شلوغ نیست در تمام این هفته!” آره به دلیل وجود یک بیماری همه گیر در مادر.
ارسال شده توسط btfreek در 11:08 PM در مارس 18 [2 علاقه]
آره پس من و برادر من و من همه به شدت احساس من پدر و مادر باید سفر خود را به دوم ( ؟ ) خانه در کارولینای شمالی — زندگی می کنند حدود 2/3 سال در NC و حدود 1/3 در شیکاگو است. آنها آمده بودند تا به شیکاگو که در آن سه نفر از چهار فرزند خود را زنده به صورت های مختلف حوادث خانواده و سپس coronavirus اتفاق افتاده است. پدر من که 70 سال جاری اما هنوز هم احساس به شدت او برای اینکه در محل کار و در مکان فیزیکی کسب و کار. ما صحنه یک دست و هماهنگ “سفر نیست!” مداخله اما ما ساده نیست مردم ما می گویند همه چیز در حاشیه و بسیار Minnesotan چهره-صرفه جویی در راه آن کار نمی کند. Sooooo من جمع شده بودند تا تمام شجاعت و سوار و به آنها یک قطعه از ذهن من گفتن آنها را آنها تصمیم گیری است که اگر هر یک از ما از آن ساخته شده, آنها می خواهم به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از (مامان من: “هنگامی که ما تا به حال توقف شما را از انجام هر چیزی؟” من: “شما نمی به من اجازه تحصیل در خارج از کشور در اورشلیم! و شما نمی اجازه دهید من را ببینید LES MIZ!”), و که آن را بیش از حد خطرناک و غیر مسئولانه یک تصمیم گیری است که به عنوان یک مدیر ارشد در کسب و کار خود را پدرم یک مسئولیت به کار از راه دور و حاضر به سفر به منظور تنظیم یک مثال خوب است و اگر آنها بیمار در (روستایی) NC نه تنها آنها نفرت مراقبت های بهداشتی وجود دارد اما چگونه می توانیم به آنها را دریافت کنید? (“شما نمی خواهد گفت:” مادر من tearily.)

من به ارمغان آورد به خرس 42 سال از من وکیل پدر و فصاحت-استعداد مادر ارائه سخنرانی/در من و پدرم بود که به وضوح در حالت شوک بود که من رفتن کامل مادر من (با جایزه پدر منطق) در او و واقعا نمی توانستم باور من آوردن به خرس 42 سال از گوش دادن به او وکیل من به همراه مادرم تحویل عاطفی مرگ ، (پدر و مادر من واقعا نمی استدلال می کنند به طوری که آنها در حال استفاده نمی شود به هر یک از دیگران’ تاکتیک های است که به طور معمول مستقر در کودکان خود را.) به طوری که بخش مهربان بود-خنده دار. همچنین نوع از خنده دار بود که برادران من کسانی هستند که 40 و 30 هر دو وجود دارد (من 30 سال در آنجا زندگی می کند و مدیریت خانه برای آنها زمانی که آنها خارج از شهر بیشتر از سال; من 40 ساله و برادر دو کودکان بسیار کوچک و خواستار شغل و کار کرده است از آنجا که ویروس) و پس از من تحویل من سوزش سخنرانی من 40 ساله برادر بود “من با همه چیز موافق او گفت:”و من 30 ساله برادر بود “من بیش از حد” و من گفتم که خوب قدیمی ترین خواهر و برادر هنوز هم انجام همه کار در اطراف در اینجا. (من هم یک خواهر در بین دو نفر از آنها زندگی می کند که در ساحل غربی و او او را از طریق تلفن و متن. اما مردان FREELOADING.)

به هر حال من شکست خورده و پدرم مرا فرستاده نوع از مغرور, متن در مورد چگونه پرواز خود را تا به حال نه مردم در آن و فرودگاه خالی بود و همه چیز خوب خوب است. و من امیدوارم که همه چیز خوب بود! اما uggggggh من گسترده ترس همه چیز خوب نیست. اما پدر و مادر من نه به نام من از آنها به خانه چون ظاهرا سخنرانی من بود که فقط استرن و آنها از ترس من ممکن است سخنرانی آنها را دوباره و من کاملا مطمئن شوید که چه با این واژگونی نقش من برگزاری است. منظورم این است که آنها در سفر آن را بیش از من نیازی به سخنرانی هر بیشتر. اما آنها از من مثل آنها سرکش کودکانی که دانستن آنها دچار مشکل هستید و این بسیار عجیب و غریب است. به خصوص از آنجا که همه خواهر و برادر من بدست تماس!

صادقانه به خدا من هرگز به آنها تا این حد مشکل من مستقیم-یک دانش آموز که تنها تقریبا رو اخراج یک بار.
ارسال شده توسط ابرو مک گی در 11:12 PM در مارس 18 [5 علاقه]

من هم در تلاش هستم با این! من 37 و من در تلاش برای کشف کردن چگونه به پدر و مادر من به لغو سفر خود به پرواز کردن و دیدن ما در پایان ماه. مانند بله بله, ما می خواهم برای دیدن شما بیش از حد, اما در حال حاضر زمان
ارسال شده توسط مغموم موجود در 11:24 PM در مارس 18 [1 علاقه]
پدر و مادر من در نهایت از برگشت از کاستاریکا فردا و این آخرین هفته یا دو صندوق من بوده است “این لغو شده است” “که لغو شده است” “شما از نظر قانونی و اخلاقی ملزم به ماندن در خانه” و “هی نگاه ما شاهد یک تمساح!” و… برای من مهم نیست واقعا در مورد مراقبت از تمساح در حال حاضر ؟
ارسال شده توسط aubilenon در 11:38 PM در مارس 18 [1 علاقه]
سلام بله من یک فرد بالغ رشد است که در مورد به حرکت در با دو 70ish سال پدر و مادر* هفت ساعت رانندگی به دور از خانه و مدرسه و پشتیبانی شبکه علاوه بر خانواده به دلیل پدر و مادر من هر دو مضطرب و بی حال در مورد حفاظت از خود را رفاه. من هراس از دست دادن را از من استقلال و توانایی برای گرفتن کار انجام می شود. و خواهر من است که بیش از حد غرق به تصمیم گیری خوب پس بچه ها شده اند در اطراف پدر و مادر ما حتی در حالی که حضور در مدرسه و معاشرت با دوستان خود از طریق پایان هفته گذشته است. برادرزاده من تا به حال یک تب و آنها تا به حال او را بیش از. آنها در حال رفتن به یک مقدار زیادی اما آنها نیز به خصوص با توجه به چیزهایی مانند لمس کردن چهره خود و یا ضد عفونی علاوه بر شستن دست ها و تمیز کردن به طور منظم. آنها ممتاز مردم و بدون هیچ دلیلی هر یک از آنها را مجبور به افشای خود را به جز از محض cussedness.

*در NC, اجازه دهید من می دانم اگر شما نیاز به کسی برای چک کردن در خانه ابرو
ارسال شده توسط notquitemaryann در 11:45 PM در مارس 18

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>