بیش از حد توصیفی پالت رنگ یا Hiya, زود کشیدن, گریپ فروت!

آیا شما می خواهید خود را Crayola جعبه شد و جمعیت از سر گرفتند خاکستری نور و Unauspicious یاس بنفش? رنگ.lol شما پوشانده شده است.

عشق رنگ اما نفرت که نام آنها خسته کننده است ؟ خواهد خود را به روز قوی تر اگر شما ارائه شد تا یک صفحه گرامافون Tuppeny صورتی با طرف برونگرا نسبتا تاریک صورتی و سفید نقاشی با مداد رنگی ، آیا شما گمان می برند که شما می تواند بسیار خلاق تر اگر شما تا به حال یک پالت از دور انداختن رژ لب پاداش خام قهوه مایل به زرد و احترام ،

در هر پالت در این صفحه شما دریافت می کنید سه رنگ, کد هگز برای هر یک طرح است که ممکن است یک دوست داشتنی پرچم اگر شما ایجاد شد و کشور خود را. وجود دارد یک لینک برای مشاهده و یا به اشتراک گذاشتن که فقط یکی از پالت و رنگ نام آنها بیش از حد توصیفی اما نه به خصوص دقیق است. (من مطمئن هستم که Syncarpus آب نبات صورتی است که هر بیشتر مانند آب نبات و یا syncarpus-y از هر صورتی. اما شما می توانید خودتان قضاوت کنید.) حتی وجود دارد یک فیلتر روی صفحه اگر شما فقط می خواهم به نگاه و سایه های مورد نظر خود را رنگ.

با توجه به سایت مورد صفحه این بیش از حد توصیفی پالت رنگ شد:

ایجاد شده به عنوان یک راه سرگرم کننده برای کشف جالب ترکیب رنگ. پالت دست انتخاب شده از توییتر bot @colorschemez. این خوراک به طور تصادفی تولید رنگ های ترکیبی و همچنین توضیحات خود را با هر رنگ همسان با یک صفت از یک لیست از بیش از 20 ، 000 کلمه است.

ایجاد شده توسط Adam Fuhrer.

اگر این کافی نیست سر را به @colorschemez حساب توییتر برای ساعتی به روز رسانی ارائه شده است. به عنوان این FPP بود که ایجاد شده شامل شن و ماسه و پز قهوه ای, سیل, لیمو, لیمو ترش, Heptagonal جین و Telautographic برگ سبز.

آیا این کمک را به هنر خود و یا تفریحی خود را تنها Criticisable کودک پو می داند برای مطمئن شوید.

نوشته شده توسط اشتباه نوع پنیر (0 دیدگاه کل) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im