تورهای Pacioretty دو به عنوان شوالیه را 3-1 منجر بیش از Canucks


محتوای مقاله

ماکس پاچیورتی دو گل از جمله برنده بازی و یک کمک برای هدایت شوالیه های طلایی وگاس به پیروزی ۵ بر ۳ مقابل کانوکس ونکوور در ادمونتون در روز یکشنبه داشت.

پیروزی به شوالیه ها می دهد 3-1 منجر در بهترین از هفت نیمه نهایی کنفرانس غربی.

شوالیه های طلایی تلاش های تک گلی از چندلر استفنسون، نیت اشمیت و ویلیام کارلسون داشت. کانوکس هر کدام از الیاس پترسون، بو هوروات و تایلر تافولی یک گل به دست آورد. جی تی میلر در هر سه گل کانوکس کمک کرد و کوئین هیوز دو پاس گل اضافه کرد.

شوالیه ها در دوره اول با گل های پاچیورتی و استفنسون به نتیجه ۲ بر ۱ پریند. پترسون برای کانوکس پاسخ داد.

Canucks ساخته شده خطا بحرانی اواسط راه را از طریق قاب اول ، گرفتن بیش از حد بسیاری از مردان مجازات. در بازی قدرت، مارک استون ساخته شده عبور نرم و صاف را از طریق شکاف به Pacioretty، که یک بار جن گذشته جیکوب Markstrom در علامت 9:28. Markstrom با 28 صرفه جویی به پایان رسید.

کمتر از دو دقیقه بعد، هر چند، کانوکس ها سوار هیئت مدیره شدند. هوروات در پایان شوالیه ها برنده ً چهره شد و جن را دوباره به هیوز ظرف زد. هيوز اونو به ميلر کم کرد کسي که اون رو به پترسون لغزيد براي يه دروازه بان شواليه هاي گذشته مارک-آندره فلوري فلوري 28 تا شليک هم متوقف کرد

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸۸ ماکس پاچیورتی دو گل از جمله برنده بازی و یک کمک برای هدایت شوالیه های طلایی وگاس به پیروزی ۵ بر ۳ مقابل کانوکس ونکوور در ادمونتون در روز یکشنبه داشت. پیروزی به شوالیه ها می دهد 3-1 منجر در بهترین از هفت نیمه نهایی کنفرانس غربی. شوالیه های طلایی تلاش های تک گلی از چندلر استفنسون، نیت اشمیت و […]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im