همه گیر پیتزا فروشی: لاورنسویل خانواده تنظیم در پرواز به شناور باقی می ماند

به مدت هفت ساعت و نیم جوانا فینی نشده بود budged از یک غرفه در پدر و مادر خود را’ سالن پیتزا در یک لاورنسویل نوار مرکز خرید.

احاطه شده توسط تپه از چاپ جدید چهار-در-یک کابل USB adapter kit, لپ تاپ خود را, قرص, و-پس-خالی لیوان خیار و آب او با تمرکز بر آنچه که تا به حال موجب روزهای نا امیدی: یک Wi-Fi را فعال کنید چاپگر.

او امیدوار است آن را ارائه فینی پیتزا فروشی تنگنا نجات از این بیماری همه گیر کوروناویروس. اگر تنها آن را اجازه می دهد فینی را به سفارشات آنلاین برای اولین بار در پیتزا فروشی 17 سال سابقه. این یکی در یک سیل جدید تنش را به نگه داشتن کسب و کار شناور.

“من به شوهر من, من می توانم یک نفس عمیق بکشید ،” 34 ساله فینی گفت.

در لاورنسویل و در سراسر جهان coronavirus است تهدید کننده زندگی رویاهای میلیون ها نفر از صاحبان کسب و کار کوچک. بسیاری از آنها در تلاش برای از نو خلق کردن در روز چه ساخته شده بود بیش از چند دهه و نسل است.

پیتزا ممکن است به نظر می رسد اثبات رکود اقتصادی شاید حتی ساخته شده به سفارش یک جهان که در آن شام خوردن ممنوع است و بایگانی اطلاعات و تحویل تنها گزینه برای رستوران ها. اما همه گیر است, family-run فینی مسابقه به رقابت با بزرگتر تکنولوژی زرنگ و دانا رقبا مانند مهره های بازی دومینو پاپا جان و Pizza Hut است که می تواند افزایش سفارشات آنلاین.

قبل از coronavirus زندگی مشغول بود به اندازه کافی در فینی پیتزا فروشی با 10 نفر از کارکنان, 12 جداول و تنگ و مرکز خرید فضای بین یک شرکت نیروی انسانی دفاتر و هنرهای رزمی استودیو. هشتاد درصد از سالن پیتزا فروش شد به ناهار خوردن در مشتریان است. وجود دارد هیچ سفارش آنلاین و تحویل.

ماسیمو فینی جوانا پدر چپ ایتالیا زمانی که او 10 و مشغول به کار به عنوان یک نوجوان در یکی از پدرش پیتزا سرو در نیویورک است. سپس او یک شیشه گر نصب پنجره در ساختمان, گاهی اوقات بالا بر روی داربست همیشه مزاحم به استفاده از مهار ایمنی.

پس از حرکت به آتلانتا او و همسرش Gerri تصمیم به باز کردن خود را در پیتزا فروشی. او گذاشته آجر برای لهجه داخل رستوران کار می کرد و در همه چیز از کف به شمارنده.

“من آن را باز کرد در یک کارت اعتباری و ما به خوبی از یک روز” او گفت:. “پرداخت آن را از سال اول است.”

آن باقی مانده است یک کسب و کار خانوادگی. جوانا دختر ترک یک pre-med برنامه در دانشگاه گرجستان یک کسب و کار درجه عوض و آمد برای کمک به کامل زمان متقاعد شده آن را وظیفه خود را. شوهر و شوهر خواهر مدیریت آشپزخانه.

این کار به نظر می رسید همه گیر و حتی قبل از coronavirus. معمولا جوانا به کار گرفته حقوق و دستمزد, حسابداری, بازاریابی, فناوری, برنامه ریزی و re-ساخت منوها. به علاوه با کمک مواد غذایی و تامین سفارشات.

در اینجا چیزی است که این بیماری همه گیر به او اضافه شده به لیست: تنظیم مجدد مشتری مناطق به افزایش اجتماعی فاصله. راه اندازی آنلاین سفارش. بازار در Instagram. شکل و خارج چگونه به نگه داشتن سرور کار بدون شام. درخواست برای وام کسب و کار کوچک و کمک های مالی. راه اندازی منظقه وانت. آموزش مجدد کارکنان در سیستم های جدید. تغییر منوهای روزانه برای انطباق با غیر معمول جدید کمبود مانند ریحان. شکل جدید “پناهگاه در محل” قوانین و مقررات. فشار صاحبخانه برای کاهش اجاره یا حداقل نشانه به مناسبت منظقه وانت مناطق.

آن باقی مانده است بسیار یک کار در حال پیشرفت است.

جمعه شب هنوز مشغول; مقابله با تلفن طولانی صف

رستوران در محیطی آرام پایان مرکز نوار دور از Publix.

اما نشانه هایی بر روی دیوار به رخ کشیدن در مورد یک رشته “بهترین Gwinnett” جوایز و فینی را ساخته است یک زیر وفادار.

مشتریان می گویند که در محور از 20 دقیقه دور عبور دیگر پیتزا مفاصل برای آنچه که تبدیل به یک مراسم ناهار خوری. برخی از آنها پیوند نیویورک کشیده شده توسط خانواده و مواد غذایی که آنها را به یاد خانه — دست پرتاب, NY سبک و نازک Sicilian ضخیم پیتزا.

“هر جمعه, باران یا درخشش. F در فینی را به ما یادآوری می کند که در روز جمعه گفت:” مایکل گری یک حسابدار که چهره او شده است ساخت این سفر برای 14 سال است.

یکی دیگر از مشتریان موریس “Mo” Murry در یک ماسک و دستکش از ملکه توسط راه گل و بلبل شعبه راديال را با سلام به خدمه در اخیر شب. “حتی در یک بیماری همه گیر من نیاز فینی پیتزا.”

فضای داخل رستوران تنگ است. سر پایین راهرو در منطقه ناهار خوری و هیچ شانسی برای نگه داشتن یک بیماری همه گیر گواهی شش فوت از جدایی. در بخش هایی از آشپزخانه پیتزا سازندگان کار تقریبا پشت به پشت در مقابل شمارنده. روز پس از COVID-19 نگرانی ها افزایش یافت جوانا و راه اندازی قفسه بندی بنابراین مشتریان می تواند جمع آوری سفارشات خود را بدون نزدیک شدن به کارگران است.

خواستار takeout دستورات مشخصی بعد از اتاق ناهار خوری بود و تعطیل. یک هفته بعد جوانا برنامه ریزی برای راه اندازی یک تلفن منو تشویق به تماس گیرنده به آنلاین و یا فشار یک شماره به صحبت می کنند به یک فرد پس از تماس گیرنده نمی خواهد در حفظ و گرفتن سیگنال مشغول. اما او نمی تواند آن را کشف کردن سرعت. و در روز آن کمتر مهم است که سفارشات آنلاین رسید.

در نهایت او راه اندازی منظقه وانت برای همه سفارشات آنلاین. که ناشی از خود اثر موج دار شدن. او با استخدام یک زن و شوهر جوان به اجرای مواد غذایی به مشتریان. او باید به آنها پرداخت مستقیم حقوق و دستمزد و یا آنها را به تکیه بیشتر بر روی راهنمایی کنید ؟

او ایجاد یک خط تلفن جداگانه برای منظقه مشتریان به تماس زمانی که آنها می رسند در پیتزا فروشی. تماس های خود را تبدیل به خودکار پاسخ متن است که پاپ در رستوران اپل صفحه نمایش نامگذاری مشتری و توصیف وسیله نقلیه خود را.

تحویل باقی مانده نقطه از مشاجره

هنوز هم بدون شام خوردن در مشتریان کسب و کار پایین است 25 ٪ تا 50 ٪ بسته به روز جوانا گفت.

سردرد باقی می ماند. روزانه وجود دارد و گاهی ساعتی تصدیق به rejigger تغییرات. که چاپگر او تلاش برای اتصال به Wi-Fi برای چاپ سفارشات برای آشپزخانه ؟ او در نهایت آن را کردم ، اما یک هفته بعد آن را برش در طول شب جمعه عجله پشتیبان گیری آشپزخانه برای بقیه شب. سفارشات نیز به اشتباه به عنوان کارکنان سعی کنید برای یادگیری سیستم جدید است. او عادت به عذرخواهی.

و همه گیر یا نه جوانا را قوی برفی, موهای پدر نمی خواهد تکان دادن از مقاومت خود را به انجام کسب و کار با شخص ثالث deliverers. “من قصد ندارم به پرداخت 30 درصد به آنها گفت:” 60 سال donned در بهترین سفید آشپز ساز و برگ که مشکل شب جمعه.

ماسیمو و Gerri همچنین نمی خواهد که مردم خود را تحویل پیتزا. آیا شما می دانید آنچه که انجام این کار برای آنها هزینه های بیمه?

“به همین دلیل ما نمی ارائه” Gerri scolds در سخت پرتاب Yonkers, NY, لهجه آنها به اشتراک بگذارید. “ما ساخته شده یک وعده 17 سال پیش ما هرگز سازش ما پیتزا.”

خسته جوانا بستری او متنفر خواسته های در حال اجرا در یک سالن پیتزا در زمان.

خیلی از زندگی او وجود دارد هر چند.

سال پیش او landscaper برادر به او گفت پدر در مورد یک مکزیکی روز کارگر او استخدام کرده بود که در سخت ترین کارگر او همیشه می خواهم دیده می شود. ماسیمو استخدام او در پیتزا فروشی. فرصت داده شده به کار به عنوان یک ماشین ظرفشویی در فینی را فلیکس Acosta خواهد سوار دوچرخه خود را شش مایل در هر راه وجود دارد و پشت هر روز.

در نهایت Acosta شد ساز پیتزا است. و جوانا ازدواج او. او گیر با نام قبل از ازدواج هر چند به دلیل از رستوران.

او گفت که او می خواهم عشق به بچه ها اما که همچنین تصمیم گیری آسان است. “چگونه من رفتن به زمان برای یک خانواده و اجرای رستوران؟”

در حال حاضر او نگرانی فوری اطمینان است یک پیتزا فروشی زنده می ماند این بیماری همه گیر.

“ما به طور طبیعی صرفه ایتالیایی. شدیم تا با بیرون رفتن برای غذا خوردن جالب است که از. ما می توانید تمام خانواده از ماکارونی. ما را نجات داد اما ما نیز سمج. و ما در حال رفتن به رها کردن. و ما در حال رفتن به راه رفتن به دور از این رستوران است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im