Panthers برنده بیش میزبان بلوز

برت Connolly به ثمر رساند متهور هدف در دوره سوم و بازدید از Florida Panthers ضرب و شتم St. Louis Blues 2-1 دوشنبه شب.

پلنگ (35-26-8, 78 امتیاز) برنده دومین بازی متوالی در حالی که همچنان فشار خود را برای یک کنفرانس شرق نقطه حذفی. آنها با نشستن در جایگاه چهارم در Atlantic Division یک نقطه در پشت Toronto Maple Leafs.

مایک هافمن نیز به ثمر رساند برای Panthers و کریس Driedger ساخته شده 26 موجب صرفه جویی در. Driedger متوقف شده 85 89 عکس های خود را در گذشته سه شروع می شود در حالی که پر کردن در برای مجروح سرگئی Bobrovsky.

Colton Parayko به ثمر رساند و اردن Binnington ساخته شده 32 صرفه جویی برای بلوز (41-19-10, 92 امتیاز) که فقط برای بار دوم در 11 بازی گذشته خود را.

هر دو goaltenders ستاره دار.

بلوز جلو الکساندر استین تقریبا کلوخ ارتجاعی در داخل راست پست با 8:52 چپ در دوره اول اما Driedger کشیده به دستکش جن به عنوان آن را به هدف خط.

با 51 ثانیه به سمت چپ در دوره Binnington همسان که با خیره کننده صرفه جویی در خود را. Panthers defenseman مکنزی Weegar کردم مبارکه اما Binnington هم دیدگاه خود را برای رسیدن به حق اسکیت در Weegar شات و نگه داشتن بازی بدون گل.

حدود پنج دقیقه به دوره دوم Panthers defenseman هارون Ekblad پشت سر هم تا یخ برای شکستن تمیز-در — اما Binnington او را دزدیدند و با یک دستکش ذخیره کنید.

بلوز در نهایت از طریق شکست با 8:40 چپ در دوره دوم زمانی که Parayko در زمان عبور-یخ عبور از رابرت توماس و لعنتی یک کف دست زدن شات از بالای دایره در سمت راست.

هافمن با بستن بازی در 1-1 با قدرت هدف بازی 3:48 چپ در این دوره تبدیل خود را شانس دوم از سمت راست نقطه پس از بلوز موفق به پاک کردن جن.

کانلی قرار داده Panthers تا 2-1 به ثمر رساند به سمت چپ از خالص کردن Aleksi Saarela صلیب یخ تصویب در 4:23 علامت از دوره سوم. Saarela جمع آوری شده خود را برای اولین بار دو NHL کمک در بازی نهم.

در گذشته خود 11 بازی هافمن هشت گل و پنج پاس گل.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im