شربت خانه پاستا

Bon Appétit ویژگی های 13 سرآشپزها حرفه ای پخت و پز قرنطینه ماکارونی در خانه با ابتدایی ترین مواد تشکیل دهنده آنها در دست است. 29 دقیقه. SLYT
ارسال شده توسط growabrain (25 نظر تعداد) 12 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
Bon Appétit پخت و پز در خانه سری ارائه شده جدی تاسیسات لذت بخش محتوا در قرنطینه. دیروز فوق العاده پر هرج و مرج آن را زنده به من داد یکی از بهترین خندد من در هفته.
ارسال شده توسط نشاط در 11:27 AM در مارس 14 [7 علاقه]
من می دانم که دیگر مردم به دنبال در گفتن ساده لوح را در دستور ماکارونی و مانند “خوب این یکی ممکن است بیش از حد ساده است.” در ضمن من به دنبال در آن و مولی واقعا اساسی دستور و رفتن “در نهایت آشپزی اهداف من می توانم آرزوی!”

Bon Appetit مانند یک گنج است.
ارسال شده توسط chrominance در 11:34 AM در آوریل 14

اوه من پیدا کردن آن خنده دار است که با خانه نصب setups در حال حرفه ای تر از آنچه که ما رو از SNL در خانه. میکروفون واقعا یک تفاوت!
ارسال شده توسط chrominance در 11:35 AM در مارس 14 [1 علاقه]
این چیزی است که من معمولا پست – من نفرت این looong چگونه به فیلم ها را شاد دنیوی chitchat. اما برای برخی از دلیل من نمی توانستم آویزان بر روی آن. من شک دارم که بسیاری از اینجا آن را مفید پیدا کنید.

TLDR برای کسی مانند قبلی من که نمی خواهد ضایعات نیم ساعت از عمر خود را به تماشای مردم ماکارونی پخت و پز:

استفاده از مقدار زیادی از روغن زیتون و سیر و کره & پارمسان و نمک و فلفل و سپس اضافه کردن هر چیزی مناسب شما را در گنجه خود را, -, گوجه فرنگی, رب گوجه فرنگی, گیاهان دارویی, لیمو کیپر و پیاز و سبزیجات و غیره. شروع با سرخ کردن سیر را در روغن زیتون, پایان Sautéing همه چیز را با پاستا را در تابه.

(گفتاری درست سابق آشپز)
ارسال شده توسط growabrain در 11:39 AM در مارس 14 [3 علاقه]

BA ویدیو شخصیت های, در بالای حال با استعداد و با تجربه سرآشپزها بسیار سرگرم کننده و جذاب است. من مانند پخت و پز به هر حال, اما من فکر می کنم هر کسی در هر سطح از توانایی که علاقه مند به ساخت مواد غذایی (و یا حتی فقط تماشای مواد غذایی ساخته می شود) می تواند لذت بردن از فیلم های خود را. حتی “همه چیز را در منوی” سری که در آن آنها فقط به یک رستوران بروید و سعی کنید یک نیش – شما آن را حدس زده, همه چیز در منو – بسیار سرگرم کننده هنگامی که من در خلق و خوی سمت راست.
ارسال شده توسط Greg_Ace در 11:48 AM در مارس 14 [4 علاقه]
growabrainآیا شما عمدا ترک کردن پخت و پز ماکارونی ؟
ارسال شده توسط گلوله کردن در 11:59 AM در مارس 14 [2 علاقه]
در یک یادداشت مرتبط, من هرگز تا به حال هیچ علاقه ای به ساخت risotto تا زمانی که من این را دیدم دیروز.
ارسال شده توسط NotMyselfRightNow در 12:03 PM در مارس 14 [1 علاقه]
“میکروفون واقعا تفاوت را!”

من در بر داشت که با اولیه اواخر شب کمدی در خانه را نشان می دهد و همچنین. جدی youtubers باید آن را بیش از همه آن بچه ها; اما آنها تا به حال به انجام خود به خود روشنایی و ویژگی های تولید از گرفتن بروید.

من فکر می کنم مردمی در BA شده اند و نزدیک به سمت تولید از چیزهایی که از SNL/اواخر شب کمدین شده اند به طوری که آنها یک بیت از یک پا.
ارسال شده توسط ال io در 12:05 PM در آوریل 14

و سپس اضافه کردن هر چیزی مناسب شما را در گنجه خود را, -, گوجه فرنگی, رب گوجه فرنگی, گیاهان دارویی, لیمو کیپر و پیاز و سبزیجات و غیره.

من 4 نوع گرانولی را کنار بگذارید خشک شده زردآلو نامنظم رونده گوشت گاو و شامپاین.
ارسال شده توسط poffin boffin در 12:07 PM در مارس 14 [10 علاقه]

من رای مثبت در خشک زردآلو بلکه در بقیه.

من حتی ممکن است سعی کنید خیساندن زردآلو در سرکه قبل از اضافه کردن آنها با کشمش در این دستور غذا را برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.
ارسال شده توسط tofu_crouton در 12:10 PM در آوریل 14

راستش اولین 3 با هم به خوبی و حتی قبل از اینکه شما شروع به نوشیدن شامپاین
ارسال شده توسط poffin boffin در 12:12 بعد از ظهر در مارس 14 [2 علاقه]
مانند یک bougie pemmican اگر شما اضافه کردن یک…
ارسال شده توسط Homo neanderthalensis در 12:13 PM در مارس 14 [1 علاقه]
اصلی بسیاری از ماکارونی و برخی از تشنجی نرم در آب; دسر اندک پاستا با نرم زردآلو صدر با گرانولی را کنار بگذارید (شاید تازه تست).
ارسال شده توسط گلوله کردن در 12:22 PM در مارس 14 [1 علاقه]
شما می توانید بازسازی هر دو تشنجی و زردآلو با شامپاین و آنها را با هم طبخ در اجاق هلندی برای چندین ساعت را به مرتب کردن بر اساس-از بلونز. اما برخی از ادویه فراتر از آنچه در تشنجی خواهد انجام برخی از شگفتی. نجات گرانولی را کنار بگذارید برای دسر.
ارسال شده توسط سنت اوه در 12:25 PM در آوریل 14
merrimantمن دوست داشتم که یکی بیش از حد. Sohla تبدیل به یکی از مورد علاقه های من در در خانه, صفحه اصلی پورنو با تشکر بسیار واضح علف های هرز شیشه در ادویه کابینه او سگ Clementine و در حال حاضر او غول جعلی براد کامل با چاقو. براد هنوز هم دارای جایگاه ویژه ای در قلب من, اگر چه, به خصوص برای داشتن برای مقابله با کودکان پارس در اتاق بعدی در طول ساقه.
ارسال شده توسط damayanti در 12:28 PM در مارس 14 [2 علاقه]
اما اوه آره. BA test آشپزخانه مشترک مخرج خانواده-لوله-برنامه نویسی chez اوه. کلر خلق بودند اولیه رسم اما تمام خدمه بزرگ است. کریس واقعا رشد کرده بر من, اما من هنوز هم مشکل دوست Amiel (قبلا).
ارسال شده توسط سنت اوه در 12:31 PM در مارس 14 [1 علاقه]
مانند یک bougie pemmican اگر شما اضافه کردن یک…

اوه چربی است که در حال حاضر من نگران نباشید
ارسال شده توسط poffin boffin در 12:37 PM در آوریل 14

آنها با ارسال آنها را به هر دسته از تولید دنده هنگامی که مشخص شد آنها قصد ایجاد محتوا از خانه ،
ارسال شده توسط Exceptional_Hubris در 12:39 PM در آوریل 14
ما به تماشای این مذهبی (چه چیز دیگری ما را به غیر از کار و بازی گیتار؟). همسر من است و من را متهم به داشتن له در Sohla که غنی است که از کسی که مخفیانه با وسواس کریستین.

در واقع پریا من است, BA Test آشپزخانه له
ارسال شده توسط 1adam12 در 12:40 PM در آوریل 14

با الهام از این فیلم من در واقع خود من شربت خانه پاستا این آخر هفته گذشته! این بود بطور غیر عادی و مرموز روحیه دهنده به دیدن BA سرآشپزها ساخت انجام همان راه بسیاری از ما در حال آیا چون آنها در یک آشپزخانه ناآشنا و یا اینکه آنها بداهه از هر مواد تشکیل دهنده آنها. من بداهه شربت خانه پاستا شد orzo + می توانید از cannelini لوبیا + روغن زیتون + کره + سیر + گوجه فرنگی انگور + ادویه + parm. همچنین افزود: برخی از tofurkey سوسیس ایتالیایی برای کمک به آن را کشش به وعده های غذایی بیشتر و اضافه کردن برخی از پروتئین است.
ارسال شده توسط yasaman در 12:48 PM در مارس 14 [1 علاقه]
yasaman که برای تلفن های موبایل شگفت انگیز است و من به تمام کسانی که در آشپزخانه من. تلاش اواخر این هفته!
ارسال شده توسط rogerroger در 12:50 PM در آوریل 14
من انجام این نوع از چیزی که در همه زمان ها. هر چند من معمولا این کار را با “یک خرید خوب به دنبال گیاهی” به عنوان یک گام اول است. همانطور که در “خرید سبزی شما ببینید در فروشگاه است که به نظر می رسد خوب نمی گیاهی برخی از دستور العمل خاص خواستار.”

مقدار زیادی از روغن را در تابه پخت و پز همه چیز. و سپس اضافه کردن یک چلپ چلوپ از نشاسته ماکارونی آب اضافه کنید و ماکارونی خشک و طبخ همه که با هم در ظرف یک دقیقه یا 2. فراوان روغن داغ (روغن زیتون و کره یا هر دو) زمانی که مخلوط با نشاسته ای آب به شکل یک امولسیون است که کت پاستا در خامه احساس.

من به همه توصیه خرید یک لوله از رب گوجه فرنگی و یک لوله از ماهی کولی رب. لوله ظرف اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن آن را تقریبا به طور نامحدود. و هر دو بسیار متمرکز طعم است که اضافه کردن به تقریبا هر مرزه ظرف.

یکی دیگر از نکته: قهوه رب گوجه فرنگی را در روغن طبخ کنید پیاز و سیر. (طبخ می کند و این در 7:40 در تصویری) آن قهوه ای خمیر به ارمغان می آورد و غنی تیره و طعم است که بسیار متفاوت از گوجه فرنگی تازه عطر و طعم. و آیا بیش از قهوه ای سیر.
ارسال شده توسط SoberHighland در 12:58 PM در مارس 14 [1 علاقه]

چطور همه این دستور العمل استفاده از parmigiana پنیر یا خیال باف نسخه? من شگفت زده شد بالغ مک و پنیر استفاده نمی کند چدار تنها parm. و آنچه در مورد شیر بز پنیر یا پنیر خامه ای که من پیدا می شود لذت بخش شده به سس پاستا.
ارسال شده توسط rebent در 1:03 PM در آوریل 14
Parm-سبک پنیر را نگه می دارد یک زمان طولانی است. آن را خشک و سخت است و اگر نگهداری در یخچال آن را تقریبا هرگز بد می رود و یا کپک زده. با توجه به این “آشپزخانه” پاستا که من حدس می زنم.
ارسال شده توسط SoberHighland در 1:07 PM در مارس 14 [2 علاقه]
در درست اظهار نظر مد من ویدیو را تماشا نمی, اما من در اینجا می گویند که پایه ماکارونی در خانه ما این است که با نخود فرنگی منجمد و بیکن. شما می توانید طبخ نخود در آب پاستا, تخلیه, اما نه کاملا خشک و اضافه کردن روغن زیتون و پنیر پارمزان و نمک و فلفل و سپس بیکن خرد شده.

من نمی خواهم سس قرمز چقدر این روزها بنابراین ما این است رفتن به.
ارسال شده توسط چمن بیش از حد در 1:36 PM در آوریل 14

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im