Colton Parayko تا به حال یک گل و دو پاس گل به عنوان بازدید St. Louis Blues ضرب و شتم ستاره دالاس 5-1 شب جمعه.

Jaden شوارتز و اردن Kyrou تا به حال یک هدف و کمک برای بلوز به دست آورده است که خود به سومین پیروزی در چهار روز.

این بود که فقط سنت لوئیس ” دوم جاده پیروزی در آخرین آن 11 تلاش می کند. بلوز همچنین اهداف از الکساندر استین و دیوید Perron دو کمک هر یک از رایان o’reilly و رابرت توماس و 18 صرفه جویی از جیک آلن.

جیمی Oleksiak به ثمر رساند برای ستاره رنج می برد که فقط خود را دوم مقررات دست دادن در 11 بازی گذشته خود را. Goaltender بن اسقف اجازه داد چهار گل در 13 عکس قبل از آنتون Khudobin جایگزین او در طول دوره دوم.

کنفرانس غرب-پیشرو بلوز به 3-0-1 در این فصل در برابر ستاره ها سقوط کرد که در چهار نقطه از St. Louis.

بلوز زده اول, 5:48 به بازی زمانی که Kyrou دور پشت خالص و تضعیف یک محور تصویب به Steen, که به ضرب گلوله کشته و سپس تبدیل خود را دوباره بجای اول برگشتن در حالی که اسقف درهم را به هدف.

Perron تحت فشار قرار دادند که منجر به 2-0 با 2:42 چپ در این دوره است. او سقوط کرد شبکه به دنبال Parayko شات از پست سمت چپ و ضربه محکم و ناگهانی یک بازی هدف خشکسالی است.

Kyrou ساخته شده آن را 3-0 در 2:24 علامت دوم دوره ترکیدن تا جناح چپ برش به فورهند گذشته Oleksiak و خوراکی یک شات گذشته اسقف.

فقط 2:21 بعد شوارتز به ثمر رساند و یک سه بر دو با عجله به افزایش منجر به 4-0 و تعقیب اسقف.

Parayko از آن ساخته شده 5-0 با یک بار انفجار از در بالای سمت راست دایره 2:27 به دوره سوم. آن را پنجم هدف خود را در گذشته و نه بازی.

Parayko بازی یک نقش بزرگتر جمعه با بنای defenseman الکس Pietrangelo کنار بیماری است.

Oleksiak به ثمر رساند با 3:33 چپ کردن یک خوراک از جیمی بن. که جامعی بلوز’ shutout خط در 178:39 قدمت آن به روز شنبه در برابر نشویل شکارچیان.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de