Paulding مرد می شود زندگی در زندان برای قتل 2 از جمله شرکت متهم

مردی که به ضرب گلوله یک موتورسوار به مرگ در سال 2017 و پس از آن خود را کشته co-متهم دو سال بعد به طوری که او نمی خواهد در مقابل شهادت او را صرف بقیه عمر خود را در زندان است.

کارلوس هایتاور مجرم شنبه برای نقش خود در Paulding County جرم ولگردی و قانونی شکنی دادستان منطقه کیر داناون گفت: در انتشار اخبار.

محققان گفت: هایتاور کشته شدن 31 ساله و چاد مورگان در ژانویه 2017 در حین اختلاف بیش از یک Ford Bronco. در آن زمان مورگان زیر هایتاور خودرو در موتور سیکلت خود را.

دادستان گفت: هایتاور دستور دوستان خود Austin نیکلسون و Magan کارول به رها کردن او را در کنار جاده در نزدیکی در ورودی به کارول محله و بازگشت به خانه بدون او.

هنگامی که مورگان سوار توسط هایتاور شوت او باعث او را به تصادف موتور سیکلت خود را و سقوط به خاکریزی, مقامات گفت. پلیس مورگان مرده در خندق — بدن خود را سرند با زخم گلوله.

پدر دو ضرب گلوله کشته شد در مجموع پنج بار مقامات گفت: دو بار در تنه دو بار در شانه و یک بار در پشت سر. پس از کشتن مورگان هایتاور به نام دوستان خود را برای آمدن انتخاب او به بالا و او را به بازگشت به rocky ford آپارتمان, مقامات گفت.

هایتاور شد و در نهایت متهم با مورگان قتل همراه با نیکلسون و Carroll AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط با: 3 صورت اتهام قتل پس از موتورسوار هدف گلوله

هر سه مظنون بودند اعطا $27,700 اوراق قرضه خود را برای اتهامات Paulding County Sheriff دفتر سخنگوی Sgt. اشلی Henson گفت: قبلا. نیکلسون و کارول هر دو ارسال شده در اوراق قرضه Feb. 11, 2017, سه هفته پس از بازداشت.

اما هایتاور بازداشت نقض شرایط آزادی مشروط خود را برای سال 2012 قانونی تجاوز به اعتقاد او بازگشت به زندان برای دو سال با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات است.

هنگامی که از او منتشر شد در ماه اوت سال 2019, مقامات گفت که او و نیکلسون اخراج عکس کارول در تلاش برای نگه داشتن او از شهادت در برابر او در مورد قتل.

“(Hightower) ساخته شده بود آگاه که با همکاری متهمان نیکلسون و کارول اظهارات به اجرای قانون implicating او را به عنوان تیرانداز و این احتمال که آنها شهادت را برای دولت اگر می شد برای رفتن به دادگاه” داناون گفت: در انتشار.

روز بعد نیکلسون بدن کشف شد در یک سوخته ماشین در کوه وینسون عبور از نزدیکی rocky ford.

محققان گفت: هایتاور شات نیکلسون در کنار سر با .40 تپانچه کالیبر از صندلی مسافر قبل از تنظیم ماشین را بر روی آتش است. کالبد شکافی بعد نشان داد که نیکلسون هنوز زنده بود در حالی که او سوخته در داخل ماشین خود را.

بیشتر: شک در سال 2017, قتل, در حال حاضر متهم به قتل co-متهم

پس از کشتن نیکلسون پلیس گفت: هایتاور در سمت چپ صحنه در یک ماشین رانده شده توسط دوست دختر خود را Akeyla Philpot.

او دستگیر شد و در سپتامبر گذشته و به اتهام قتل, آتش سوزی بر شهود و در اختیار داشتن ماری جوانا به قصد توزیع کلانتر شدهاند. او همچنان در Paulding County زندان بدون پیوند.

زیر ماه کارول التماس کرد گناه را به تشدید حمله در ازای شهادت او را در سال 2017 قتل است. او محکوم به پنج سال زندان و 15 در مشروط شدن و $5,000 خوب است.

هایتاور به پایان رسید تا شفاعت به جرم دو فقره از کینه توزی قتل دو فقره موثر بر شاهد و شش فقره از تشدید حمله. او محکوم شد پنج شنبه به زندگی در زندان بدون امکان آزادی مشروط.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>