پیاده کشته در تصادف در مرکز شهر اتصال ID می خواهم به عنوان برادر دوقلو

دو کشته در اتهام hit-and-run صبح روز دوشنبه در مرکز شهر اتصال بودند برادران دوقلو, مقامات گفت.

قربانیان شناسایی شده توسط Fulton County دفتر معاینات پزشکی به عنوان 21 ساله دوقلو خوزه Armalo آلوارادو-Bonilla و کامیلو خوزه آلوارادو-Bonilla. با توجه به آتلانتا پلیس برادران بودند درگیر در یک تصادف رانندگی در خطوط عازم شمال در نزدیکی Edgewood خیابان و پا بر روی ایالتی به بررسی آسیب.

آنها سپس با عبور فورد اکسپلورر و درگذشت در صحنه سخنگوی پلیس افسر استیو اوری گفت. فورد رفته بود توسط ماموران در پاسخ به سانحه در مدت کوتاهی پس از ساعت 5, او گفت:.

محققان واقع شده خودرو بعد از آن صبح روز دوشنبه در نزدیکی I-85 و ناحیهای در شمال غربی خیابان و دستگیر آن راننده 25 ساله خوزه مانوئل گارسیا-Trujillo.

مرتبط با: بازداشت مرد پس از 2 عبور و مرور آمار, کشته در مرکز شهر اتصال

گارسیا-Trujillo مواجه است به اتهام قتل توسط وسیله نقلیه و hit-and-run در ارتباط با برادران و میر و همچنین به عنوان یک اتهام رانندگی بدون مجوز.

او در حال بازداشت در شهرستان Fulton, زندان در آمریکا, مهاجرت و گمرک آژانس نگه دارید.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>