Pensacola دو ورزشگاه ذکر شده در Airbnb اجاره

صاحب دو-یک Pensacola آبی Wahoos ذکر شده است خود را در ورزشگاه Airbnb به عنوان یک نقطه مقصد برای مسافران که می خواهم برای carouse در یک حرفه ای بیس بال استادیوم و خواب در محل باشگاه وانجمن.

برای 1500 $در هر شب تا 10 مهمان می تواند شب را در آبی Wahoos ورزشگاه و پنبه حلاجی تمرین — در داخل خانه یا خارج — بازی بازی گرفتن بر روی زمین یا یک پیک نیک روی خود, چمن, تمام حسن نیت ارائه میدهد از صاحب پنجم Stuber.

“من فکر می کنم آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که فقط ایجاد این تجربیات است که مردم را به یاد داشته باشید برای یک مدت زمان طولانی” Studer گفت: Pensacola, اخبار مجله. “این Airbnb ما در حال ارائه یک فرصت برای نشستن در یک اتاق قفل است که نزدیک به یک لیگ اتاق قفل به عنوان شما تا کنون دریافت کنید. ما فقط می خواهید منحصر به فرد و سرد تجربه می کنند.”

مهمان می تواند آویزان کردن در این تیم را بازسازی محل باشگاه وانجمن و تماشای تلویزیون بر روی صفحه نمایش غول قبل از فراخوانی آن را یک شب در یک اتاق خواب که در خواب 10 در کنار محل باشگاه وانجمن. یک تیم کارمند باقی خواهد ماند و بر روی سایت برای امنیت و پاسخ به سوالات.

Minor League Baseball, همراه با MLB است در وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس با هیچ جدول زمانی برای بازگشت به عمل است. در حالی که MLB ادامه مذاکره با بازگشت بازیکنان خود را به MiLB فصل می تواند لغو شد با توجه به گزارش.

آبی Wahoos شده اند دو برابر-A وابسته به دوقلوها مینه سوتا پس از 2019.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im