مردم از آبی سبز آب

این Havasupai باید ساکنان گراند کانیون خود را برای تمام تاریخ, بازمانده خلع ید هنگامی که پارک ملی ایجاد شد. در ادامه برای زنده ماندن به معنی ایجاد یک تعادل با insta-گرسنه گردشگران دفع کارگران معدن اورانیوم و پیدا کردن یک راه رو به جلو به عنوان همه گیر منتظر در لبه دره.

آنها در حال حاضر محدود به یک تابستان سابق روستا در کنار دره عمیق و باریک است که همچنین به آبشار زیبا که در آن آنها در حال حاضر وجود دارد در مضطرب تعادل با instagram گردشگری. پارک محدودیت محدود کردن فعالیت های اقتصادی به معنی قبیله متکی بر زیبایی گردشگری برای زنده ماندن. اما جهان خارج همچنان به آنها را مختل ملی گزینه: Havasupai در حال حاضر در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت معدن اورانیوم است که می تواند سم تامین آب خود را. در ضمن این ویروس در کمین خارج از دره عمیق و باریک مجبور گردشگری بسته است که تهدید باقی مانده اقتصاد است. این قبیله است به دنبال کمک های مالی برای ترمیم بودجه خود را به عنوان آنها دوباره آماده به آب و طوفان نه خود را ساخت. تا کنون هیچ کلمه ای از بیانسه (دیده می شود در اینجا در اوج اواخر سرمایهداری تقلیدی انجام یک مراسم آشتی ترتیب دادند-آهنگ های آفریقایی برای دیزنی در Havasu زمین; قبلا).

ارسال شده توسط SandCounty (3 نظر تعداد) 12 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

با تشکر از شما برای این پست. من فقط می دانستم که اطلاعات عالی در مورد Havasupai/Havasu falls ایضا از معدن اورانیوم است که پس وحشتناکی مخرب و این مفید است در اصلاح آن است. من می دانستم که هیچ چیز از بیانسه تعاملات آن هستم اما صفر شگفت زده پویایی وجود دارد به صداقت.
ارسال شده توسط RolandOfEld در 12:05 PM در مارس 17 [1 علاقه]
اگر شما می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد تاریخ از Havasupai کتاب “من گراند کانیون” است که باید به عنوان خوانده شده.

من شده است در خارج وجود دارد دو بار. به طور طبیعی من عاشق این منطقه و پیاده روی از اردوگاه تلاقی هاواسو سیتی Creek با رودخانه کلرادو کاملا شگفت انگیز است. هنگامی که شما در خارج وجود دارد اگر چه… این یک نوع متفاوت از محل برای پیاده. این قبیله به اعتصاب تعادل به طوری که آنها می توانند با حفظ این منطقه اما هنوز هم قادر به ایجاد پول – واقعا وجود دارد هیچ راه دیگری برای آنها به ارمغان بیاورد نقدی از خارج با توجه به چگونه از راه دور یک محل روستای Supai است. برای رسیدن به این روستا از آن 8 مایل پیاده روی یا سوار هلیکوپتر از Hualapai تپه. ستیغ یک ساعت و نیم رانندگی از نزدیکترین پمپ گاز. قبیله به ارمغان می آورد در تمام منابع خود را یا با هلیکوپتر و یا با قاطر. آبشارها و اردوگاه دیگر دو مایل از ایجاد کرد. با توجه به زیبایی این آبشارها و دسترسی نسبت به دیگر کنترل از راه دور لکه های آن را به ارمغان می آورد در یک نوع متفاوت از کوهنورد و این همیشه خوب نیست.

وقتی که من می گویند دسترسی منظورم این است که شما می توانید یک هلیکوپتر وجود دارد و هر چند که ممکن است مانند یک انتظار طولانی است که آن را به ارزش آن را و شما همچنین می توانید استخدام یک قاطر به مسافت مسائل خود را به اردوگاه. بسیاری از افرادی که کمی به هیچ تجربه پیاده – یا حتی کمپینگ – کتاب سفرهای خارج وجود دارد. نتیجه این است که مردم با رفتن غیرمنتظره بسته – من دیده ام برخی از شاهکار های خارج وجود دارد – و خود را در پیشگیری مشکل است. هنگامی که مردم با غیرمنتظره بسته و سپس آنچه اغلب اتفاق می افتد که آنها را ترک لوازم و سطل زباله در اردوگاه. این یک مشکل بزرگ است زیرا قبیله نیست باید زمان آسان دفع زباله و آن را گران قیمت می شود. مردم را پیاده روی با کمی بیش از حد آب و یا آنها نمی خواهد به اندازه کافی غذا خوردن در طول پیاده روی و آنها را نیز پیاده روی در گرمای روز در تابستان. این منجر به عواقب قابل پیش بینی. قبیله کوچک پزشکی ظرفیت. بسیاری از کوهنوردان نمی هر گونه ایده در چگونه زندگی سخت در رزرو می تواند و خواهد تمسخر وضعیت خانه یا قیمت اردوگاه رزرو و یا قوانین و مقررات. جمعیت می رود که در خارج وجود دارد می ایستد به من در تضاد کامل با کوهنورد من در مکان هایی مانند در مسیرهای داخل GCNP. اغلب وجود دارد هیچ آب وجود دارد هیچ سواری در داخل یا خارج وجود دارد کمک های خود را بسته و به عنوان یک نتیجه شما می بینید یک نوع متفاوت از کوهنورد. کسی را در درون دره مسیرهای پیاده روی در گراند کانیون است که به طور معمول خیلی آماده تر است چرا که شما خود را در خارج وجود دارد و اشتباهات کوچک می تواند شما را بکشند. آمادگی کوهنورد چیزی است که قبیله می کند بهترین خود را به کمک کند اما این منابع بیشتر آنها مجبور به صرف.

آنها بزرگ مردم است. من میلرزد در فکر چه این ویروس می تواند انجام دهد اگر آن را سست و در دره عمیق و باریک. آنها بوده است و مبارزه برای حفظ خانه های خود و معیشت خود را برای حدود یک قرن و نیم است. آن را بزرگ خواهد بود اگر آنها می تواند به جلوگیری از داشتن برای مبارزه با این جنگ ها ثابت و فقط زندگی و رفتن در مورد کسب و کار خود را.
ارسال شده توسط azpenguin در 12:49 PM در مارس 17 [6 علاقه]

اوه. من تا به حال در نظر گرفته Instagram عامل اما من فکر می کرد از آن جمله است که 8 mile افزایش خواهد فیلتر کردن نیست متراکم که باید-ما-می گویند نامطلوب جنبه ای از انسان ها اما من به طور کامل درک آنچه شما می گویند. گه. چه dicotomy برای مقابله با. به عنوان یک تجربه و نه از طریق افزایش اما یک شبه و فواصل بسیار آسان peasy, کوهنورد است که می تواند نامطلوب به حداقل می گویند ایضا برای من ریشه های بومی بودن هر دو سیرچشم اما همچنین به نظر می رسد هرس و یا مسموم. قطعا غذا برای فکر.
ارسال شده توسط RolandOfEld در 3:21 PM در آوریل 17

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im