مردم تحقیق مخلوط مورد آن اما 1 چیزی که همه موافق آن را یک ایده عالی

به یاد داشته باشید دیروز – فیلم در مورد چگونه بیتلز هرگز وجود نجات یک پسر که به یاد ؟ مصاحبه یک سال پس از انتشار آن جک بارت مربوط چگونه اولین فیلم سینمایی اسکریپت که او به فروش می رسد پس از کار در کمدی biz 40 سال تبدیل به جدی از نا امیدی. از گرفتن برش از نوشتن اعتبارات برای پرداخت خود را راه خود را به, برتر, بارت در نهایت پاک شده از کل پروژه است. طنز – تفاوت اصلی به نظر می رسد که برته را در فیلمنامه بود “مراقبه حرفه ای ناامیدی” در حالی که فیلم تبدیل به یک فیلم “محمد” ساخته مورد fella که تا به حال به تصمیم گیری بین شهرت جهانی و دوران کودکی له.
ارسال شده توسط زنون (22 کل نظرات) 10 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
هست. ریچارد کورتیس مطمئن می آید به عنوان یک دروغ گه از یک فرد در آن مقاله. من تعجب می کنم که چقدر از آنچه در آن وجود دارد درست است.
ارسال شده توسط grumpybear69 در 8:27 AM on May 22
این اساسا چقدر مهم است که شما تعیین می کند زمانی که و یا اگر چیزی از نظر قانونی در نظر گرفته سودآور نظر مرا به یاد یک بیت از mathowie را giphy گلایه.
ارسال شده توسط scruss در 8:31 AM on May 22 [6 علاقه]
از یک طرف من می توانم نیمه ببینید که در آن “و سپس… هری پاتر!” به راحتی می تواند یک مورد از موازی تکامل: بیتلز و پاتر هستند (به خصوص آمریکایی) دو تا از بزرگترین pop-فرهنگ را خارج از انگلستان است. و لنون اغلب گفت که او می خواست می شود یک ماهیگیر پس از آن بی دلیل برای کسی که برای انجام تحقیقات کمی به زندگی خود و تصمیم می گیرید که در آن او را تا پایان در غیر Beatles جهان است.

اما خدای ریچارد کورتیس می کردم همه از فیلمنامه و نیمی از داستان های اعتباری. شما در حال ساخت پول بیشتر. هیچ کس می گذرد به نگاهی که به دور از شما و یا فکر می کنم هیچ کمتر از شما گفت: “این یک داستان بزرگ و من در زمان استخوان ها از آن ساخته شده و آن را به یک داستان متفاوت است و من بسیار افتخار از کار من و خیلی ممنون به جک بارت برای به اشتراک گذاری ایده اش با من.”
ارسال شده توسط Etrigan در 8:44 AM on May 22 [2 علاقه]

قطعا این داستان به طور کلی و ریچارد کورتیس به طور خاص انجام خواهد شد بسیار زیادی از آسیب به گسترده فرض که این فیلم کسب و کار پر است از اخلاق و اعتماد مردم است.
ارسال شده توسط uberchet در 8:52 AM on May 22 [4 علاقه]
دیروز نگاه کسل کننده به اندازه کافی برای غلبه بر قدردانی من برای دنی بویل کار به عنوان یک مدیر بنابراین من آن را ببینید. من هیچ نظری ندارم که آیا برته نسخه موفق شده اند اما خود فرض برای تلفن های موبایل بسیار جالب تر از آنچه که در واقع ساخته شده است.
ارسال شده توسط chimpsonfilm در 8:55 AM on May 22 [3 علاقه]
نسخه نهایی کاملا بی علاقه در بالا مفهوم تنها با استفاده از آن به بیشتر از یک نسبتا ضعیف romcom اسکریپت. وجود دارد یک صحنه که در آن protag دیدار به معنای واقعی کلمه تنها دو نفر در این سیاره است که به یاد داشته باشید بیتلز و به جای آنها درخواست آشکار پرسش – چرا ؟ چگونه ؟ چرا ما ؟ – آنها بحث در مورد چه مقدار از آنها مانند زیردریایی زرد.

فیلم خیلی boomer-blinkered که آن را در زمان برای مسلم است که یک مرد در سال 2018 می تواند فقط بازی هر آهنگ بیتلز و موشک های به ستارگی بدون در نظر گرفتن فعلی ما بستر فرهنگی که در آن سنگ است به سختی مربوطه پاپ ژانر است. زمین اصلی به نظر می رسد بسیار جالب تر است.
ارسال شده توسط Think_Long در 9:04 AM on May 22 [15 علاقه]

من خیلی بدبینانه است که فکر اولیه من پس از دیدن دیروز تریلر است که وجود دارد برخی از تعهدات قراردادی نیاز به استودیو برای تولید $X از بیتلز IP هر Y چهارم. اما آن را برای تلفن های موبایل مانند معمولی هالیوود ناامیدی و داستان-اعتباری. خیلی بد فیلمنامه نمی تواند در تنها یک شمالی آهنگ مرجع.

همچنین من غافل از جان دریایی آرمان.
ارسال شده توسط RobotVoodooPower در 9:20 AM on May 22

من واقعا لذت می برد دیروز اما صادقانه بگویم من فکر می کنم من می خواهم که لذت می برد اصلی اسکریپت خیلی بیشتر.
ارسال شده توسط مخمل نخی راه راه در 9:22 AM on May 22
مرد فقیر. تجربه ثابت خود را از نقطه: صنعت نمی خواهید او را به عنوان او بود به طوری که صنعت نمی خواهید محصول خود را به عنوان آن بود.

اگر او تا به حال نوشته شده است داستان به عنوان یک رمان اول و سپس فروخته حقوق آنها می تواند به راحتی ساخته شده اند همان bastardized نسخه و کوتاه او را در سود همان راه اما نام خود را به حداقل خواهد بود مهر در این فرآیند است. هنوز هم وجود دارد فقط نوشتن یک کتاب و یا نه وجود دارد, اما آن را به همان صحبت کردن با ارواح–هر کسی می تواند, اما آنها جواب دهید شما ؟ که فرض کنیم که او می تواند نوشتن نثر (و یا استخدام یک شبح) که منجر به کتاب خواهد بود منتشر شده و توسط ناشر و یا گرفتن حق چشم و یا تبدیل شدن به یک جدایی طلب رسید.

این سخت است برای گفتن که آیا لنون را خوشحال شده است به عنوان یک ماهیگیر با یک استعداد موسیقی در تعطیلات آخر هفته. هیچ یک را به تلاش برای ترور او–به طور منظم, پیر, قتل, شاید, منظم, پیر دلایل–و هیچ کس در جهان گسترده تر می شده اند به خصوص او نا امید شده بودن نژادپرستانه و ضرب و شتم همسر خود.
ارسال شده توسط کنتس النا در 9:34 AM on May 22 [1 علاقه]

من نمی بینم دیروزاما خوشحال هستم به کشف این است که بیشتر مواد موجود در ذهن در پشت یک ماهی به نام سلما! بسیاری از مسائل خود را به نظر می رسد از چاپ, اما جاسوسی بین المللی موزه راهنمای عملی جاسوسی به نظر می رسد آن را هنوز هم ممکن است فعال باشد. کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید! امیدوارم که او بهتر جبران معامله بر روی این پروژه از روی فیلمنامه.
ارسال شده توسط: ظاهرا در 9:39 AM on May 22
اصلی اسکریپت برای تلفن های موبایل بسیار جالب تر برای من بیش از حد, و من دوست داشتم کاملا چند Richard Curtis پروژه (4 مراسم عروسی Blackadder و غیره).

دیروز واقعا ناقص از این غیر ممکن است ایده که جو به طور متوسط منجر مرد متوجه نیست سوپر زن زیبا که به دنبال او همه جا وحشتناک پرگوشت عملکرد Kate McKinnon آفات با فیلم (به نمایشگاه او در کار با برخی از افتضاح اسکریپت در اینجا کار می کنند) و مزخرف انتخاب بین اینکه یک نوازنده و ازدواج با یار خود را زمانی که او به وضوح می تواند هر دو را انجام دهد. در نهایت این ایده وجود دارد که هر یک اهمیت در آپلود آهنگ های خود را به صورت رایگان هنگامی که فن آوری ساخته شده است که یک روال چیز. شنیده از یک mixtape? دزدی? Spotify? یوتیوب ؟
ارسال شده توسط w0mbat در 9:46 AM on May 22 [2 علاقه]

فیلم خیلی boomer-blinkered که آن را در زمان برای مسلم است که یک مرد در سال 2018 می تواند فقط بازی هر آهنگ بیتلز و موشک های به ستارگی بدون در نظر گرفتن فعلی ما بستر فرهنگی که در آن سنگ است به سختی مربوطه پاپ ژانر است.

قطعا نمی تواند فوری ستارگی اما ما هم دیده می شود و دوباره که به خوبی انجام می شود, تلافی از یک سبک (با اندکی معاصر تاب) می تواند موفق شود. هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرد که جهان می خواستم بیشتر گلم راک هنگام تاریکی آمد در سراسر.
نوشته شده توسط انفجار در 9:55 AM on May 22 [2 علاقه]

جالب است. من لذت می برد دیروز برای آنچه در آن بود از جمله تعلیق ناباوری لازم برای رئالیسم جادویی. من واقعا نمی آن را به عنوان یک رام com — نه برای من همه چیز در مورد احساس بودن تقلب. مانند چگونه شما رسیدگی دغل سندرم اگر شما در واقع در حال یک فریبکار? عاشقانه طرح شد ثانویه برای من.

من نمی بینم که چگونه آن را کار کرده اند با برته اصلی مفهوم است. مطمئن شوید که به شما نشان می دهد که بیتلز موفقیت بود در مورد بیش از فقط نوشتن ترانه اما خب که چی ؟ چرا من می خواهم به تماشای یک فیلم در مورد یک نوازنده است که هنوز یک شکست حتی با شخص دیگری (بهتر) آهنگ ؟
ارسال شده توسط بن Trismegistus در 9:57 AM on May 22 [2 علاقه]

قطعا نمی تواند فوری ستارگی اما ما هم دیده می شود و دوباره که به خوبی انجام می شود, تلافی از یک سبک (با اندکی معاصر تاب) می تواند موفق شود.

من می خواهم اضافه کردن این واقعیت است که وجود دارد بسیاری از یک ضربه شگفتی است که تنها آمار یک پوشش از شخص دیگری آهنگ. (نرم همراه تیفانی برهنه, چشم, و غیره.)
ارسال شده توسط بن Trismegistus در 9:58 AM on May 22

من فکر می کنم یک Beatles نوع عمل می تواند به راحتی خلع رقیب (کلدپلی, Imagine Dragons, یک جمهوری Maroon 5) به عنوان سنگ حاوی قدرت گروه پاپ در کنار چشم انداز فعلی آمار سازندگان حتی اگر سبک راک است که تا حد زیادی بی ربط.
ارسال شده توسط Selena777 در 10:02 AM on May 22
وجود دارد یک فیلم مستند در تلویزیون سوئد در شب گذشته در مورد زن قحبه یک گروه است که محبوب شد در اینجا در اواخر دهه 1970 با پوشش آمریکایی 1950s آهنگ ها و همچنین آهنگ های خود را. من باید بگویم که برای من تعجب آور بود. زبان به عنوان کسی که می داند که تقریبا هیچ چیزی در مورد موسیقی محبوب یا نه. مانند chimpsonfilm من قلم این فیلم است. من در زمان یک نگاه به تریلر و گفت: به خودم, من اهمیتی نمی دهند اگر آن را دنی بویل با دیدن آن است. من اغلب به اشتباه در مورد این چیزها اما شاید نه در این زمان. با تشکر برای این پست OP.
ارسال شده توسط Bella Donna در 10:10 AM on May 22 [1 علاقه]
نشنیده بودم این داستان و قدردانی از ارسال.

من صرفنظر دیروز و هرگز دیده بان دیگری Curtis فیلم پس از درد و رنج از طریق , عشق, در واقع, که من را در میان بدترین فیلم های من تا کنون دیده ام. من فقط همیشه دوست داشتم 2 دنی بویل فیلم (127 ساعت, 28 روز بعد) بنابراین کار خود را آسان عبور برای من. برای همیشه لطفا برای پرش از یک فیلم توسط فیلمسازان هم بدون brainer است.
ارسال شده توسط dobbs در 10:37 AM on May 22

من دیدم فیلم داشت و این جذاب است. من فکر می کنم آن را باید از اعتبار برای مصاحبه Himesh پاتل در سرب. او فوق العاده است و صدای او کاملا فوق العاده است.

همچنین سزاوار کمی بیشتر از نوشتن به عنوان به سادگی یک رام-com. سخت است در این روز به یک موسیقی برای تئاتر (اگر شما نمی دیزنی) و بافندگی بیتلز آهنگ به عنوان عالی به عنوان آنها نیست feat کوچک است به عنوان بسیاری از آنجا که آنها هستند به طوری آشنا.

من حدس می زنم که از آن شده است به طوری که با اخلال گران اجتناب ناپذیر هستند اما من آرزو می کنم این مقاله را تا به حال خراب هم لحظات با دو نفر دیگر که به وضوح به یاد بیتلز نیز (این بیت زیبا از تنش) و جان لنون را نشان دهد. همچنین پایان دادن به دوست داشتنی است (آواز همراه نمی هری پاتر شوخی).

کورتیس می کند در سراسر آمده به عنوان یک cad برای اصرار دارد که او آمد تا با همه چیز پس از یک خط زمین (من ممکن است از قلم تماشای فیلم اگر من تا به حال دیده می شود که او درگیر شد زیرا او نوشته شده است بسیار دیگر زباله) اما من شک دارم برته داستان هنجار است و نه استثنا در <url>. شاید این داستان می تواند در خدمت به عنوان احتیاطی برای آینده نویسندگان انجام کسب و کار با او.
ارسال شده توسط OHenryPacey در 10:42 AM on May 22 [2 علاقه]

دیدم کور نور چند هفته پس از دیدن دیروزو هر چند من عاشق بیتلز و بیشتر یا کمتر بی تفاوت نسبت به اسپرینگستین من واقعا لذت می برد کور… و نا امید شده بود آن را دریافت نمی کند تقریبا به همان اندازه توجه به متوسط این فیلم است. (این شبیه به راه من احساس دیدن marvelously سرگرم کننده Rocketman راست بر روی پاشنه از درد و رنج از طریق محزون می خوانی بی منطق Bohemian Rhapsody.)
ارسال شده توسط اتم چشم در 11:04 AM on May 22 [3 علاقه]
من حدس می زنم که از آن شده است به طوری که با اخلال گران اجتناب ناپذیر هستند اما من آرزو می کنم این مقاله را تا به حال خراب هم لحظات با دو نفر دیگر که به وضوح به یاد بیتلز نیز (این بیت زیبا از تنش) و جان لنون را نشان دهد. همچنین پایان دادن به دوست داشتنی است (آواز همراه نمی هری پاتر شوخی).

کاملا موافقم. داشتن مطرح شده توسط دو پدر و مادر که کاملا بت بیتلز (مادر من آنها را دیدم در کنسرت زمانی که او 14) و مجزا به یاد لنون ترور حتی اگر من فقط 5 سال از من کاملا گریه وقتی که او باز است که درب. در حال حاضر من ممکن است مخاطبان برای فیلم (نا امید سابق نوازنده که آسین عاشق بیتلز) اما من شگفت زده چگونه بسیاری از مردم آن را دوست نداشتند.

(این شبیه به راه من احساس دیدن marvelously سرگرم کننده Rocketman راست بر روی پاشنه از درد و رنج از طریق محزون می خوانی بی منطق Bohemian Rhapsody.)

من نمی توانستم بیشتر موافقم با این بیانیه است. Rocketman بود کاملا مبتکر و سرگرم کننده است.
ارسال شده توسط بن Trismegistus در 11:21 AM on May 22 [1 علاقه]

دیروزبرای من نشد به همین دلیل من متنفر کوچک – دو فیلم با یک شروع درخشان فرض پس از آن در واقع از دست دادن علاقه به آن را در نیمه راه از طریق و اشتباه به یک مطلوب و قابل پیش بینی طرح. شما فقط می توانید ببینید داستان سرایی توسط کمیته پاره از هم جدا هر چه نابغه بود وجود دارد برای شروع با و این خیلی ناامید کننده است.

همچنین حداقل یک چهارم از دیروز خالص بود Ed Sheeran قرار دادن محصول است.
ارسال شده توسط oulipian در 11:44 AM on May 22

همچنین حداقل یک چهارم از دیروز خالص Ed Sheeran قرار دادن محصول است.

ما کاملا زوزه میکشیدند محکوم کنند با خنده در فکر Ed Sheeran درد و رنج یک فروپاشی عصبی در این ایده که کسی که جابجایی او از موقعیت خود به عنوان بزرگترین و ترانه سرا که Ed Sheeran تا کنون ملاقات کرد.
ارسال شده توسط Etrigan در 11:54 AM on May 22

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de