پردو دموکراتیک رقبای نژاد به پیوند او را با Loeffler

سه پیشرو دموکرات ها در رقابت برای به چالش کشیدن گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ دیوید پردو در مسابقه به لینک های او را به گزارش ایسنا ، کلی Loeffler به عنوان او تلاش می کند برای tamp پایین داد و بیداد بر معاملات سهام در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در مجازی فروم اواخر روز پنجشنبه سه نفر از رقیب بارها و بارها ذکر شده پردو و Loeffler در همان نفس به عنوان آنها هر دو متهم خواهان بهره مندی از یک بیماری که به کشته شدن صدها نفر از گرجستان و بیمار بیش از 10 ، 000.

تماس های خود را برای قوی تر اخلاق قوانین بر چالش های هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در دست گرفتن سوابق مالی خود را به انرژی رای دهندگان که زندگی شده اند طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

سارا Riggs Amico, جان Ossoff و ترزا تاملینسون صورت ژوئن 9 اولیه در مسابقه برای Perdue صندلی در حالی که Loeffler در نوامبر ویژه انتخابات رای در برابر 20 نامزدهای دیگر.

Loeffler جذب کرده است بسیاری از توجه ملی برای معاملات دوستیابی از Jan. 24 روز است که او و دیگر سناتورها با حضور در یک جلسه خصوصی در این بیماری است. او گفت: مشاوران مالی آن تصمیم گیری بدون ورودی و اعلام کرد در این هفته او را دیگر سرمایه گذاری در سهام فردی.

اما این سه رقیب سعی کرده اند به کراوات Loeffler با Perdue که معاملات مالی از اواخر ژانویه تا اواسط فوریه نشان نمی دهد همان فروش Loeffler.

آنها برجسته موجی از معاملات از ماه مارس و با این حال خرید سهام از شرکت DuPont و دیگر شرکت هایی که درگیر هستند در coronavirus پاسخ.

“آنها رفت و تنظیم پرتفوی سهام خود را به طوری که آنها می تواند سود از یک بیماری همه گیر است که کشتن هزاران نفر و هزاران نفر از آمریکایی ها گفت: Amico بود که حزب دموکرات نامزد معاون فرماندار در سال 2018 است. “این پرهیاهو بهره مندی از یک بیماری همه گیر.”

پردو را سخنگوی کیسی سیاه گفت: جمهوری خواه اتحاد انطباق با قانون فدرال و مجلس سنا اخلاق مورد نیاز است. او گفت: او یک مشاور مدیریت امور مالی شخصی است و نه درگیر در روز به بعد تصمیم گیری.

“دیوید حضور نداشت ژانویه 24th, نشست, و نه او مستقیم هر گونه معاملات کمپرسی سهام و یا سود حاصل از این بیماری همه گیر” سیاه گفت که اضافه شده است که بحران اقتصادی منجر به “تلفات شدید مانند بسیاری از آمریکایی ها است.”

در این فروم که به میزبانی شهرستان Fulton حزب رقیب به نام برای دقیق تر قوانین هدایت چگونه سناتور ایالات متحده آمریکا می تواند خود را مدیریت مالی اوراق بهادار.

Ossoff استناد به گزارش ایسنا ، جانی Isakson اولویت برای نابینایان تراست که قرار دادن یک نماینده مجلس سرمایه گذاری در دست یک امانت است که باعث می شود تصمیم گیری از طرف خود و بدون دانش مستقیم.

“چیزی جز قرار دادن دارایی های خود را در یک نابینا اعتماد – آن واقعی نیست. این دود و آینه” گفت: Ossoff سابق کنگره و نامزد اجرا می شود که یک روزنامه نگاری تحقیقی ،

“آنها نمی نشان داده هر یک استقلال خود را از معاملات سهام. مگر اینکه دارایی های خود را در یک نابینا اعتماد مانند Isakson را زمانی که او در سنای آمریکا بهانه معنی هیچ چیز نیست.”

و تاملینسون گفت: او می خواهم حمایت از قانون که یاغی سناتور از داشتن سهام فردی و یا نیاز به آنها را به اتخاذ کور تراست. او به استناد سابقه و هدف خود را به عنوان یک شرکت litigator زمان به عنوان او به تصویر کشیده و خودش را به عنوان توانمند ترین مدعی را در Perdue.

“همانطور که من صرف زمان من در سیستم دادگاه فدرال این دقیقا همان نوع از کار من بود,” گفت: Tomlinson سابق کلمبوس شهردار.

“من فقط به آن نگاه کنید من فقط فکر می کنم در مورد آن و یا افشای آن است. من در واقع با استفاده از قوانین و مقررات ایالات متحده امریکا را به این نوع از شرکت های بزرگ ستمكاران و جعلی ستمكاران به عدالت است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

Greg Bluestein

گرگ Bluestein

گرگ Bluestein سیاسی ایران را که تحت پوشش دفتر والی و سیاست خارجه برای Atlanta Journal-Constitution.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im