محتوای مقاله

مائوریسیو پریرا در دقیقه ۶۹ گل برو جلو را به ثمر رساند و اورلاندو سیتی SC برای برد ۲ بر ۱ مقابل بازدید از اینتر میامی سی اف در آخرین قسط دربی فلوریدا در شنبه شب برگزار شد.

چهار دقیقه پس از آن که برک Shea مدافع سابق اورلاندو مسابقه را برای گسترش میامی تسطیح کرد (۲-۷-۲، ۸ امتیاز)، میزبانان برای همیشه پیشتاز شدند. پریرا که در اولین گل بازی طرف خود قرار داشت، یک پاس بسیار خوب از کریس مولر گرفت و یک شوت گسترده باز را از لوئیس رابلز حافظ اینتر گذشته حفر کرد.

نتیجه اورلاندو (۵-۲-۴، ۱۹ امتیاز) را از زمان باخت ۳ بر ۲ در میامی در ۲۲ اوت به ۳-۰-۲ سوق داد. اینتر که در “MLS is Back Tournament” نیز به سیتی باخت، در سه مسابقه قبلی خود ۱-۰-۲ بود.

ستاره اورلاندو نانی اولین فرصت طلایی این مسابقه را در دقیقه ۱۱ داشت. با این حال، ضربه آزاد او از درست خارج از بالای جعبه به متقاطع برخورد کرد.

طولی نمی کشد، هر چند، که اورلاندو خواهد بود پاداش از یک ضربه آزاد دیگر. حضور سازگار در سوم نهایی ، اورلاندو را از طریق بندر Pereyra را به جعبه خاموش قطعه مجموعه ای از حاشیه سمت چپ که نگاه کردن میامی آندره ریس و توسط رابلز برای هدف خود آمد.

با این حال پیچیدگی این مسابقه در نیمه دوم بسیار متفاوت بود چرا که میامی که در ابتدا تقریباً ۳۵ درصد تملک را در اختیار داشت، از دروازه پرخاشگر بود. فشار بی امان اینتر در اوایل نیمه دوم منجر به یک هدر موفق Shea به سطح مسابقه در دقیقه 65 خاموش صلیب پر زرق و برق Rodolfo Pizarro.

بازی نمی ماند طولانی گره خورده است ، هر چند ، به عنوان Pereyra اورلاندو را به جلو قرار داده است.

به نظر می رسید که میامی فرصتی برای برابری خواهد داشت که پنالتی در ابتدا در دقیقه ۷۱ به بازدیدکنندگان اعطا شد، پس از اینکه رودریگو شلگل اورلاندو برای دومین کارت زرد شب خود رزرو شد. با این حال ، این تصمیم باطل شد زمانی که VAR تعیین میامی آفساید قبل از تخلف بود.

–رسانه سطح زمینه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im