پرسپولیس: داستان دختر جوان ایرانی در دوران انقلاب اسلامی.

پرسپولیس یک فیلم انیمیشن بزرگسالان در سال ۲۰۰۷ است که بر اساس رمان گرافیکی خودزندگی نامه ای مرجان ی سال ۲۰۰۷ به همین نام نوشته شده است. پرسپولیس داستان پروقار دختر جوانی در ایران در دوران انقلاب اسلامی است. نوشته و کارگردانی آن را “سارپابی” با همکاری وینسنت پارونود انجام داده است. داستان در ادامه دختر جوانی است که در سن و سال در برابر پس انقلاب ایران قرار می دهد. عنوان مرجع شهر تاریخی تخت جمشید است. فیلم یک تولید بین المللی ساخته شده توسط شرکت ها در فرانسه و ایران بود. این جایزه برای نمایش در جشنواره فیلم کن ۲۰۰۷ به نمایش درآمد و در آن در کنار نور خاموش، جایزه هیئت داوران را به دست گرفت.

پرسپولیس (ویکی پدیا متامنتقد) یک فیلم زیبا، و یک فیلم غم انگیز، و یک فیلم بسیار قدرتمند است. خوش بگذره، براي بوت شدن

من بودم و هستم، مبهم بود که آن را در Vimeo جریان پیدا کرده اند.

تا قبل از امروز صبح از فيلم چيزي نميدونستم من تماشاRadioactive“رادیواکتیو” دیشب، نام تجاری جدید ماری کوری جریان بیوپیک در آمازون نخست و امروز، به امید گرفتن کمی از پس زمینه در فیلم، خواندن سارا مک درموت بررسی فیلم در cnet. McDermott panned Radioactive; خوشحالم که فیلم را قبل از خواندن بررسی او تماشا کردم. (چه چا يواشي ميخواد بشه منتقدين منتقد ميشن احتمالا هنر کامل نیست اما من خوشحال مرا به صرف وقت با آن ، من نمی دانم به اندازه کافی در مورد کوری به همه پر سر و صدا و انگشت موجدار که فیلم صرف زمان بیشتری از مک درموت احساس آن را باید در رابطه خود را با شوهرش. صحنه های زیبا وجود دارد، و مقدار زیادی از زمان به وحشت در مورد هر دو آنها در اطراف نورد در vats از رادیوم، تقریبا، دانستن که به عنوان من که برای لمس حتی کاغذ های خود را در آزمایشگاه خود را، همه این سال ها بعد، شما باید به استفاده از انبر وجود دارد.

یک Anyways، مک درموت با Radioactive اشاره به اینکه رادیواکتیو توسط Satrapi کارگردانی شده است، اشاره کرد که Satrapi بیشتر برای پرسپولیس شناخته شده است ، که به من مشت زدن به مرجان Satrapi پرسپولیس را به duckduckgo و انفجار زوم، بسیاری از لینک به بسیاری از چیزهای بزرگ شناخته شده است — این انسان یک سفر است. Persepolis “سرکوب ناپذیر” یک کلمه بود که من دیدم و من در صحت آن شک ندارم.

ستاره های پرسپولیس کاترین دنووه، چیارا ماسترویانی، و جنا رولندز، زیرنویس انگلیسی

نوشته شده توسط dancestoblue (3 نظر در کل) 2 کاربر این را به عنوان یک مورد علاقه علامت گذاری کرده اند

–چیزهایی که من در مورد آن به یاد داشته باشید () آن غمگین بود و (ب) چشم ببر.
نوشته شده توسط Foosnark در 11:02 AM در تاریخ 5 اوت
مطمئنم که من در مورد پرسپولیس (کتاب) در اینجا در MeFi آموخته است. قبلی و قبلی. من تعجب می کنم که می بینم که هیچ اشاره ای به فیلم قبل از وجود دارد.
نوشته شده توسط rhamphorhynchus در 11:03 AM در تاریخ 5 اوت
پانک دد نیست

من خاطرات خوبی از خواندن رمان های گرافیکی در کتابخانه دبیرستان من، و کشیدن خانواده ام به تئاتر فیلم هنر محلی وقتی که فیلم بیرون آمد.
نوشته شده توسط J.K. Seazer در 11:24 AM در تاریخ 5 اوت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im