پیتر اوبراین حداکثر سرخ شده با ایستادگی در بریوز’ برنده بیش از دوقلوها

اوبراین نگه می دارد نشان دادن قدرت خود را. او راديال دو اجرا در چهارمین دور کردن دوقلوها آس خوزه Berrios در بریوز’ 3-2 برنده چهار شنبه. او چهارم هومر بهار هر ترک کردن خفاش خود را به oohs و aahs از تماشاگران است. خود را پنبه حلاجی تمرین قدرت است در واقع ترجمه شده به بازی.

سابق بالا چشم انداز تلاش برای مبارزه با راه خود را به رشته. هنگامی که یک منادی جوان گیر او به نظر می رسد تنها در 72 بازی. قدرت خود شده است چشم باز در آن زمان – او را در راه اندازی 11 homers در 182 در خفاش شش درصد رای – اما او نشان داده شده ، اوبراین که صرف دو فصل گذشته با میامی حرفه ای strikeout رای بیش از 40 درصد است.

خود بهار شده است همتراز برای دوره با آن استانداردها: او ضربه .207 با چهار نفر از شش بازدید خروج از پارک. او را زده از 12 بار در 29 در خفاش. 29 ساله نیست در 40-man فهرست و می تواند باز کردن فصل در سه گانه-A Gwinnett.

اما بریوز نمی خواهد حکومت او را نگه داشتن او را به عنوان 26th مرد.

“اگر او را ندارد باشگاه ما (او می تواند یک پسر خوب که در سه گانه-A),” مدیر برایان Snitker گفت. “من نمی دانم که چگونه بسیاری از بار ما در مورد صحبت کردیم در طول این دوره از سال با داشتن یک راست دست خفاش با برخی از قدرت است. او قطعا فراهم می کند که.

“خواهیم دید که چگونه همه چیز را ایفا می کند. (او ساخت تیم) نیست از سوال نشده است.”

شاید اوبراین مجموعه ای از مهارت های او باعث می شود در این بهار تعجب فهرست علاوه بر. بریوز یک نقطه در دسترس است بر روی نیمکت خود باید آنها را به چوب خود را اعلام کرد طرح تنها نگه داشتن یکی از Johan Camargo یا Austin رایلی در عمده-لیگ فهرستی برای شروع این فصل است.

بریوز ” نیمکت احتمال تشکیل شده است از نیک Blackburn, آدم دووال Adeiny Hechavarria هر کدام جالب نیست شروع (تایلر گل یا تراویس d’Arnaud) و یک نقطه.

چارلی Culberson است که در میان کسانی که رقابت برای نهایی که نقطه هر چند بریوز نیز می تواند اضافه کردن یک بازیکن از خارج فقط قبل از باز کردن به عنوان آنها در سال گذشته با موثر مت جویس.

دیگر اتفاقات از روز شنبه:

حداکثر سرخ شده آخرین tune-up بود کمی کثیف و در عین حال موثر: او برگزار دوقلوها بدون گل بیش از 4-2/3 نوبت با وجود صدور پنج راه می رود.

سرخ شده راه می رفت leadoff مرد حداکثر کپلر قبل از coaxing تیمی سابق جاش دونالدسون به دو بازی. او راه می رفت, دو, دوم, رو به یک پایگاه لود جم اما زده از کپلر به فرار. او نه بازنشسته بعدی 11 قبل از تفرج به پایان رسید با یک پیاده روی به دونالدسون.

“من قطعا می خواهم بگویم (من به طور موثر وحشی),” سرخ شده گفت:. “اما برای من خوشحال بود. من در اطراف منطقه ساخت برخی از رزین فقط کمی خاموش. … من خوشحال بودم که فقط بیرون رفتن وجود دارد و رقابت خودم را به مربا و خارج شدن از آن را در-بازی-مانند حالات و گرفتن را از طریق آنها. من خوشحال با آن است.”

دونالدسون ملاقات با رسانه ها قبل از بازی بازبینی پر حادثه خود را offseason و خروج از بریوز. 34 سال تا به حال رد و بدل متون با فردی فریمن در offseason اما او اذعان کرد او سعی کردم به نگه داشتن اطلاعات در تصمیم گیری خود را در حلقه درونی خود را.

“ما (دونالدسون و فریمن) خواهد بحث و رفتن به عقب و جلو کمی, اما برای من شخصا سعی می کنم آن را تنگ به تیم بود که در اطراف من فقط به خاطر اینکه من نمی خواهم هر گونه عوامل خارجی به بازی به تصمیم گیری,” او گفت:. “در پایان روز آتلانتا بزرگ هسته ای از بازیکنان جوان. آنها فردی فریمن بیش از وجود دارد. آنها نیک Blackburn بچه ها که بوده اند. آنها در حال رفتن به فقط خوب با جایی که آنها در حال حاضر, و من می دانستم که. برای من تا به حال به مطمئن شوید که من در انجام آنچه درست بود برای من و خانواده ام برای خودم.”

سهشنبه نشانه یک روز تاریخی برای بیس بال. سه-خمیر قانون اثر را به معنی هر پارچ که وارد یک بازی به صورت سه مورد و یا رسیدن به پایان یک دور قبل از او جایگزین شده است.

“من فکر می کنم (ما قادر خواهید بود برای به دست آوردن احساس برای آن)” Snitker گفت. “ما در حال رفتن به مجبور به طرح آن است. من قصد دارم برای شروع به فکر کردن در مورد آن و کارهایی که انجام میدهیم. ما ممکن است کسی به این وضعیت است و فقط آن را احساس کنید.”

بریوز سفر به Lakeland به صورت سابق خود بهار-آموزش همسایگان ببر در روز پنج شنبه. Right-hander Kyle رایت تنظیم شده است را شروع کنید.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im