PGA Tour هدف رزومه در ماه ژوئن بدون طرفداران

PGA Tour گذاشته از یک طرح بلند پروازانه برای از سرگیری آن فصل پنج با امید راه اندازی مجدد در استعمار در ژوئن 11-14 و نگه داشتن طرفداران دور حداقل برای ماه اول.

اگر دولت و مقامات بهداشتی به گلف, سبز, نور, تور یک رویداد رسمی در هر هفته از طریق Dec. 6-به جز برای روز شکرگزاری.

چارلز شواب چالش در استعمار در فورت ورث تگزاس عقب رانده شد در ماه ژوئن خواهد بود و به دنبال آن RBC میراث فرهنگی بود که به تعویق افتاد و این هفته است.

عنوان حامی RBC تا به حال یکی دیگر از مسابقات — کانادا باز چهارم-قدیمی ترین ملی در جهان — که به طور معمول انجام شده است که در هفته. گلف کانادا روز پنجشنبه گفت باز آن لغو شده است.

PGA Tour فصل خواهد نتیجه گیری با تور قهرمانی در آتلانتا در شرق دریاچه باشگاه گلف در روز کارگر و یک فصل جدید را شروع هفته بعد (سپتامبر. 10-13) در نپا کالیفرنیا. که تنها یکی از عمده — PGA قهرمانی — برگزار می شود در این 2019-20 فصل و به عنوان بسیاری از هفت رشته اعمال را برای فصل بعد.

در اینجا بخشی از برنامه به روز با سه حذفی حوادث و آخر در تور قهرمانی:
Aug. 3-9: PGA قهرمانی
Aug. 10-16: Wyndham قهرمانی
Aug. 17-23: شمال اعتماد
Aug. 24-30: BMW قهرمانی
Aug. 31-سپتامبر. 7: تور قهرمانی (در آتلانتا)

سپتامبر. 18-21: ایالات متحده باز

PGA Tour کمیسر جی موناهان گفت: در حالی که اولویت ایمنی و بهداشت برای همه درگیر “امید ما این است که برای بازی در یک نقش مسئولانه در جهان را بازگشت به لذت بردن از چیزهایی که ما را دوست دارم.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de