فیلیپین رمپ تا coronavirus تست برای پیدا کردن هزاران نفر از ناشناخته عفونت

مانیل — فیلیپین معرفی تهاجمی تر تست برنامه برای coronavirus روز سه شنبه برای قرار دادن به عنوان بسیاری از 15,000 ناشناخته و عفونت با وجود داشتن اجرا برخی از آسیا دقیقترین و اولین مستند اقدامات است.

مقامات هدفمند از چندین مرحله از ramped تا تست شروع روز سه شنبه با 8,000 مردم در کار یا بستری در مانیل بیمارستان ها که به درمان بیماران از COVID-19 یک بیماری است که تا کنون آلوده 4,932 مردم محلی کشته و 315.

هر چند فیلیپین اتحاد جنوب شرق آسیا بیشترین تعداد coronavirus عفونت و 37 درصد از مرگ و میر شناخته شده دولت معتقد است آن حرکت سریع به نزدیک مرز قرار داده و نیمی از جمعیت آن زیر صفحه اصلی قرنطینه ممکن است برطرف بسیار بیشتر از تلفات و بهداشت و درمان فاجعه است.

سابق فرمانده نظامی در شارژ از ملی coronavirus نیروی کار گفت: مدل پیشنهادی 75 درصد از عفونت یا 15000 نفر – نرسیده به شناسایی بنابراین یک تست فشار در پایتخت می تواند تعیین کننده باشد.

“استراتژی ما این است که مترو مانیل اولین دلیل این است که مرکز” Carlito گالوز گفت: در رادیو. “هنگامی که ما تست مانیل ما می توانیم برنده این نبرد در برابر COVID.”

دولت مورد انتقاد قرار گرفته بودن بیش از حد آهسته با تست اما به سرعت به دست آورد زمین را پس از آوریل به علت افزایش کیت تست و آزمایشگاهی ظرفیت. رئیس جمهور رودریگو Duterte روز دوشنبه تایید تهیه اضافی 900,000 کیت در بالای 100,000 در حال حاضر در حال استفاده است.

تعداد زیادی از مردم مورد آزمایش قرار بود در 33,814 به عنوان از آوریل 12, ده برابر افزایش از مارس 29 اگر چه هنوز هم دور از 110,000 در ویتنام است که 265 coronavirus موارد و هیچ گزارش مرگ و میر.

اندونزی بیشتر مخاطره آمیز با توجه به سلامت کارشناسان هشدار می دهند که بیش از 1.6 میلیون عفونت در بهترین سناریو و واحد مراقبت های ویژه در حال ضعف حتی اگر قوی تر مهار اقدامات معرفی می شوند.

تست ها و محدودیت ها در اندونزی محدود هستند و آن 399 coronavirus مرگ و میر بالاترین در آسیا و خارج از چین.

با استناد به کارشناس پیش بینی فیلیپین کابینه وزیر Karlo Nograles روز سه شنبه گفت: محلی و مستند است که آغاز شده و پنج روز بعد از تایید اولین داخلی انتقال در مارس 7, ممکن است مانع از بین 1.9 و 8.3 میلیون coronavirus عفونت.

دولت بر آن است که نه توده تست اما با استفاده از یک هدف در معرض خطر بر رویکرد با شروع از آسیب پذیر ترین و با هدف 8000 تست های روزانه است.

آن را می خواهد برای تست بیشتر در مناطق با شیوع بیماری شناخته شده یا مردم نشان دادن علائم و سپس آنها را منزوی جدید در مراکز درمانی در حال آماده شدن در ورزشگاه ها و مراکز کنفرانس تا خود را بازیابی.

“این است که در آن امکانات قرنطینه را در مفید آمده است به طوری که ما می تواند به unclog در حال حاضر بیش از حد نظام سلامت” گفت: وظیفه نیروی سخنگوی Restituto پدیللا. “ما حداکثر می تواند در دسترس کیت های آزمایش و صاف منحنی.” (نوشتن توسط مارتین خرده; ویرایش توسط Sam هولمز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im