فیلیپین ثبت نخستین جامعه انتقال coronavirus در حال حاضر 6 مورد

مانیل — فیلیپین روز شنبه گفت که تا به حال خود را تایید اولین مورد از جامعه انتقال جدید کروناویروس باعث سلامت وزارت مقامات به درخواست رئیس جمهور برای اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری شامل گسترش آن.

این مورد شامل 62-سال-مرد فیلیپینی که تا به حال سفر خارج از کشور شده است. او 59 سال نیز آلوده آوردن تعداد موارد تایید شده در کشور جنوب شرق آسیا به شش وزارت بهداشت گفت:, و اضافه کرد که هر دو در حال درمان در یک بیمارستان دولتی.

وزارت بهداشت اعلام کرد یک کد red alert که در تماس های پزشکی حرفه ای آماده می شود به گزارش وظیفه و توصیه می شود که رئیس جمهور رودریگو Duterte اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی است که کمک خواهد کرد که با تهیه بحرانی منابع و همچنین با اقدامات قرنطینه.

“این یک پیشگیرانه تماس بگیرید تا اطمینان حاصل شود که ملی و محلی و عمومی و خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند آماده شدن برای افزایش ممکن است در مشکوک و مورد تأیید” وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو یک کنفرانس خبری گفت.

شده اند وجود دارد سه مورد گزارش شده در دو روز. قبل از آن سه گردشگران چینی بودند مبتلا به این ویروس در ماه ژانویه و در اولین هفته از ماه فوریه است.

Coronavirus گسترش به بیش از 90 کشور آلوده کردن بیش از 100000 نفر و کشته شدن بیش از 3400 نفر در سراسر جهان.

(گزارش شده توسط نیل جروم Morales; ویرایش توسط Edwina گیبس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im