قطعه قطعه تنها راه برای ایجاد یک کار هنری

آیا Mo Rocca داستان از نصب و راه اندازی یک اره منبت کاری اره مویی پازل در انزوا شما آرزو شما تا به حال خود را – اما شما نگران coronavirus-تاثیر پست ؟ نیوزیلند Te Papa موزه شما پوشش داده شده با بسیاری از آثار هنری در دسترس به عنوان دیجیتال اره منبت کاری اره مویی پازل. ترجیح می دهند آمریکا هنرمندان ؟ این Colby موزه هنر چند پازل را برای شما. به دنبال روستایی انگلیسی, مناظر? این Pendon موزه های دیجیتال اره منبت کاری اره مویی پازل های اوایل قرن 20 کشور صحنه در طیف وسیعی از مشکلات از کودکان تا بزرگسالان است. شما همچنین می توانید با جمع آوری و انتخاب شده از نشنال جئوگرافیک عکس مجموعه قطعه قطعه است. ارسال شده توسط rednikki (4 نظر تعداد) 13 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
عالی – چیزی را انجام دهید!
ارسال شده توسط growabrain در 9:06 PM در مارس 1 [1 علاقه]
Holy crap, با تشکر از شما! من فقط کشف کمی اره منبت کاری اره مویی پازل آنلاین همراه با پادکست هستند یک راه دوست داشتنی را به صرف برخی از زمان این است که حتی بهتر از کوچک 10 10 آنهایی که!
نوشته شده توسط دشت در 9:26 PM در مارس 1 [1 علاقه]
من شده است با استفاده از میناکاری کردن.io برای پازل اما این نگاه شگفت انگیز است. با تشکر از شما!
ارسال شده توسط gingerbeer در 9:43 PM در مارس 1 [1 علاقه]
اگر شما windows, MS, اره منبت کاری اره مویی می توانید هر تصویر را به یک پازل است. من خیلی از اره منبت کاری اره مویی اما انجام jigsaws شخصی قابل توجهی تصاویر واقعا خراش خارش.
ارسال شده توسط Mitheral در 11:28 PM در مارس 1

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de