هدف از ترحم مارتینز سوم خود در گذشته دو بازی در 55 دقیقه بود افست توسط یکی از Elfsborg در 67 دقیقه است.

بازی احساس بیشتر شبیه به یک کونکاکاف لیگ قهرمانان گرم کردن از یک بازی دوستانه با حداقل هفت کارت زرد یک کارت قرمز به Elfsborg بازیکن سخت پردازد و بسیاری از آنها در برابر Ezequiel Barco, shoves و انتخاب کلمات بین بازیکنان است.

“این یک بازی بسیار سخت برخی از زمان” آتلانتا ایالات مدیر Frank de Boer گفت. “این خوب است زیرا شما می خواهید که نوع و شدت. مردم فکر نمی کنم که آن را می رود آسان است و شما باید یک بازی واقعی است که به طور ناگهانی به شدت وجود دارد زمانی که شما به آن استفاده می شود.”

Elfsborg که در سوئد, بخش اول تحت فشار آتلانتا ایالات در سراسر اغلب به آتلانتا ایالات نیم. حتی قبل از هفت فیلم در آمد در 82 دقیقه این تیم به ندرت تا به حال توپ در Elfsborg سمت میدان برای بازی نهایی 12 دقیقه. آن آتلانتا ایالات سوم بازی در کمتر از یک هفته تا ده بوئر گفت که پس از 60 دقیقه آن را آشکار بود که تیم خود را با کیفیت کاهش یافته است.

گاهی اوقات آتلانتا ایالات شکست فشار به زیبایی با امرسون Hyndman و اریک Remedi ترکیب خوبی در وسط و یا با مارتینز و Barco ترکیب خوبی با fullbacks در هر دو طرف. اما وجود دارد کاملا چند بار هنگامی که در آتلانتا ایالات اولین تیم نمی تواند از طریق شکستن. دی بوئر گفت: گاهی اوقات وجود دارد مسائل مربوط به ارتباطات در مورد کسانی که باید دفاع از Elfsborg را fullbacks. دروازه بان براد گوزان گفت: در زمان وجود دارد این تیم می توانست tidier با توپ.

آتلانتا ایران آغاز شده و با گوزان, centerbacks فرانکو Escobar مایل رابینسون و فرناندو مزا با بروکس لنون در حق wingback و ادگار Castillo در سمت چپ wingback. Remedi آغاز شده و در هافبک دفاعی با Hyndman فقط جلوتر از او. حیف مارتینز, Barco و Josef مارتینز بودند جلو ، Castillo جایگزین شد جیک Mulraney در نیمی از آنجا که او در زمان دست کشیدن به دنده. Castillo دچار دو دنده شکسته در حالی که بازی با انگلستان و دی بوئر گفت: آنها نمی بینم این حس در خطر او را در نیمه دوم.

آتلانتا ایالات می خواستم برای کار بر روی ارسال بازیکن در اجرا پشت Elfsborg دفاع اما مخالفان فشرده آنها را عمیقا در نیمه خود را که از آن ساخته شده که با استفاده از تاکتیک دشوار است.

پنج راه راه’ بهترین شانس به ثمر رساند در نیمه اول معمولا ایجاد شد از خطا رنج می برد توسط Barco حدود 22 متری از هدف است. یکی منجر به یک مارتینز رایگان و پا زدن به دیوار. یکی دیگر منجر به Barco شات پرش کردن بالا میره.

آتلانتا ایالات قادر بود تا در نهایت با استفاده از سرعت آن در پهلوها در افتتاحیه ثانیه از نیمه دوم زمانی که لنون زد بر روی یک پاس. شوت او مسدود شده بود.

آتلانتا ایالات طریق شکست وقتی مارتینز شروع به پریدن کرد بر روی یک مجبور گردش مالی در زمان چند دریبل های قبل از تعویض توپ به خود ضعیف تر پای راست و دفن یک شات در گوشه پایین سمت راست. آن را سزاوار هدف از تعیین بازیکنی که بازی چند کیفیت عبور عبور می کند و ضربات آزاد در نیمه اول.

“من فکر می کنم اگر شما ببینید که چگونه او در آغاز این فصل, از اولین لحظه ای او را بسیار فعال متمرکز کمک به دیگران” de Boer گفت. “این که چرا او را در این شکل. او خیلی سخت کار می کرد برای آن است. در حال حاضر او می شود نتیجه نهایی با اهداف به ثمر رساند.”

Elfsborg جواب داد و با یک پاس بلند از پایین سمت چپ پس از عبور به پست که در آن دو بازیکن شد و در دفاع از یکی. شات از یک زاویه تنگ فراموش الک Kann که در شروع نیمه دوم برای گوزان.

آتلانتا ایالات بازگشت به خانه خواهد شد در روز یکشنبه ، بعد از آن بازی خواهد بود در بیرمنگام در فوریه. 8. آن را باز خواهد شد و آن فصل را با یک بازی در Motagua در هندوراس در لیگ قهرمانان در فوریه. 18.

“این یک بازی مناسب برای مطمئن” گوزان گفت. “این یک راه خوب برای پایان این دو هفته را در اینجا در هر حس.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de