شاکی در Roe v. Wade ایالات متحده آمریکا سقط جنین مورد می گوید: او پرداخت به سوئیچ طرف

لس آنجلس — نورما McCorvey زن شناخته شده به عنوان “Jane Roe” در نقطه عطفی 1973 ایالات متحده دیوان عالی کشور Roe v. Wade حکم قانونی سقط جنین گفت: او دروغ می گوید زمانی که او روشن برای حمایت از ضد سقط جنین جنبش گفت: او پرداخت شده بود به انجام این کار.

در یک فیلم مستند ساخته شده قبل از مرگ او در سال 2017 و با توجه به پخش در جمعه McCorvey باعث می شود آنچه که او خواستار یک “بستر مرگ اعتراف.”

“من در زمان پول خود را و آنها مرا در مقابل دوربین و به من گفت چه می گویند,” او می گوید در دوربین. “من آن را خوب بیش از حد. من یک بازیگر خوب. البته من نه اقدام در حال حاضر.”

“اگر یک زن جوان می خواهد به سقط جنین که هیچ skin off my ass. به همین دلیل آنها آن تماس بگیرید, انتخاب,” او اضافه شده است.

“با نام مستعار Jane Roe,” پخش خواهد شد در FX کانال کابل در روز جمعه بود اما در دسترس ساخته شده برای تلویزیون و روزنامه نگاران در پیشبرد.

این آثار McCorvey مشکل جوانان چگونه او تبدیل به پوستر فرزند سقط جنین و حقوق خود را در مورد چهره در 1990s زمانی که او اعلام کرد او غسل تعمید به عنوان یک مسیحی دوباره متولد چه کسی مبارزه علیه سقط جنین.

مستند فیلم برداری شده بود در آخرین ماه از زندگی او قبل از مرگ او در سن 69 در سال 2017 در تگزاس است.

1973 حکم دادگاه عالی چند دهه است تمرکز تفرقه سیاسی و حقوقی و اخلاقی بحث است.

این کشیش رابرت Schenck یکی از کشیشان پروتستان که مشغول به کار با McCorvey پس از او تبدیل به مسیحیت در اواسط 1990s نگاه حیرت زده به او نشان داده شد مصاحبه خود را به عنوان بخشی از این مستند.

Schenck گفت: ضد سقط جنین جنبش استثمار بود او ضعف خود را به پایان می رسد و اذعان کرد او پرداخت شده بود برای حضور در جنبش را نمایندگی.

“آنچه که ما با نرما بود بسیار غیر اخلاقی” Schenck گفت: در این مستند. “جست و خیز کردن است.”

در یک وبلاگ جداگانه ارسال در شنبه Schenck گفت که امیدوار است مردم با تماشای “با نام مستعار Jane Roe.”

“شما دیدن من ابراز تاسف عمیق برای چگونه رهبران جنبش (مثل من) بدرفتاری نورما” او نوشت: در وبلاگ.

“نام و نام خانوادگی و عکس را به فرماندهی برخی از بزرگترین ثروت های بادآورده دلار برای من و بسیاری دیگر اما پول ما به او متوسط بود. بیش از یک بار من سعی کردم به آن را با یک اضافه شده چک بود اما هرگز عادلانه است.” (گزارش شده توسط جیل Serjeant ویرایش توسط Sonya Hepinstall)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im