سیاره انسان

سیاره انسان است یک فیلم مستند توسط یک زیست سوال جنبش های زیست محیطی و اینکه آیا پیشنهاد راه حل ها راه حل های واقعی. کارگردان Jeff گیبس. تولید شده توسط Ozzie Zehner. (ویدئو یوتیوب 1hour 40من).

مایکل مور ارائه سیاره انسان ها, یک فیلم مستند است که به جرات می گویند آنچه که هیچ کس دیگری را در این روز زمین — که ما در حال از دست دادن جنگ برای جلوگیری از تغییر آب و هوا بر روی سیاره زمین از آنجا که ما به دنبال رهبران که گرفته اند ما را در جاده اشتباه — فروش کردن جنبش سبز به ثروتمند و منافع شرکت های بزرگ امریکا است. این فیلم بیداری به واقعیت ما می ترسند به صورت: که در میان یک انسان ناشی از رویداد انقراض محیط زیست را در پاسخ به فشار برای تکنو-رفع و باند-ایدز است. آن را کمی بیش از حد, بیش از حد دیر است.

خارج از بحث است و تنها چیزی که ممکن است ما را نجات دهد: گرفتن گرفتن در ما خارج از کنترل انسان حضور و مصرف است. چرا این موضوع ؟ چرا که می تواند بد برای سود بد برای کسب و کار. ما محیط زیست افتاده برای توهم “سبز” توهم هستند که چیزی جز سبز از آنجا که ما ترسم که این پایان کار است—و ما دوخته ام تمام امید ما در توده توربین های بادی و برقی ماشین ؟

هیچ مقدار از باتری در حال رفتن به نجات ما, هشدار کارگردان Jeff گیبس (مادام العمر محیط زیست و شرکت تولید کننده از “فارنهایت 9/11” و “بولینگ برای کلمباین”). این فوری باید ببینید فیلم کامل حمله پیشانی ما گاو مقدس تضمین شده است برای تولید و خشم و بحث و امیدوارم تمایل به دیدن بقای ما در یک راه جدید—قبل از اینکه خیلی دیر است.

ارسال شده توسط phoque (16 نظرات کل) 8 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

اساسا این فیلم ارائه هر گونه ناقص منبع انرژی (که هر منبع انرژی) به عنوان ذاتا بد است. بدون در نظر گرفتن جوانب مثبت در مقابل منفی فقط منفی.
ارسال شده توسط lalochezia در 1:08 PM در آوریل 24 [7 علاقه]
و به قول یک نظر از نگهبان:

مشکل با این نوع نقد است که در حالی که این مهم به سوال شيوع ‘greenwashing’ و تنبل ناکافی ‘حل’, چه تعداد زیادی از مردم را به دور از این (به عنوان گواه BTL) است که محیط زیست خود را یک ‘con’. این است که در واقع مخالف نقطه این فیلم ساخت– آن را در مورد تجاری فرصت طلبی – اما از مردم می خواهم به شنیدن این که AGW است که همه ساخته شده توسط آنها را به ظلم و ستم به ما و این چیزی است که آنها را از این.

ارسال شده توسط lalochezia در 1:12 PM در آوریل 24 [4 علاقه]
یکی دیگر از تیز نقد فیلم از محیط زیست خبرنگار و تحلیلگر “چرخ را از اول وقت آب و هوا دیدن. یا: چرا من نمی خواهم به نقد و بررسی مایکل مور آب و هوا تغییر مستند.”
ارسال شده توسط PhineasGage در 1:34 PM در آوریل 24 [6 علاقه]
تنها چیزی که ممکن است ما را نجات دهد: گرفتن گرفتن در ما خارج از کنترل انسان حضور و مصرف

ما آن را 🎉
ارسال شده توسط theodolite در 1:38 ب. ظ در تاریخ 24 آوریل

برایان کان: سیاره انسان ها می آید و این به واقع شدن این مشکل واقعی می رود و سپس کامل Ecofascism

@croselund: [email protected] و جف گیبس انجام داده اند می تواند تحقیقات و خواسته برخی از کارشناسان واقعی در انرژی است. آنها در زمان ارزان توطئه نظریه پرداز راه بود که یک قطع خدمات به همه. بنابراین اجازه دهید به بیش از برخی از بزرگترین whoppers در “سیاره انسان”. /1(موضوع)

@MichaelEMann (“چوب هاکی نمودار” climatologist): بی اساس اسمير در برابر @billmckibben & @350 به تنهایی دلیلی برای رد این فیلم به عنوان یک agitprop محور polemic (https://350.org/response-planet-of-the-humans-documentary/). اما این فیلم در واقع فاسد به آن هسته در خدمت هیچ هدف دیگر از به ترویج دستور کار صنعت سوخت فسیلی.
ارسال شده توسط gwint در 1:41 PM در آوریل 24 [7 علاقه]

این به اندازه کافی بد است که من رک و پوست کنده مشکوک آن را به نوعی از astroturfing یا agent provocateur تلاش است.
ارسال شده توسط آرامی در 2:16 ب. ظ در تاریخ 24 آوریل
یکی دیگر از کشورهای عضو اکو فرض تلاش برای پنهان کردن لب دوست داشتنی glee در تاسف نیاز برای نسل کشی دور از جایی که او زندگی می کند.
ارسال شده توسط thatwhichfalls در 2:35 PM در آوریل 24 [5 علاقه]
همچنین به نظر می رسد به خصوص ناشنوا تن به فریاد زدن “آیا اعتماد فعالان و کارشناسان همه آنها دروغگو و shills! کشتن گاو مقدس! با خبر جعلی!” در این لحظه خاص در تاریخ. شما فکر می کنم دکتر. Fauci و Birx و تمام اپیدیولوژی با داشتن یک زمان برای متقاعد کردن مردم است که به خاطر آنها خود را صرف کل فرصت های شغلی تحصیل در زمینه آنها باید جدی گرفته شود? که دانشمندان آب و هوا برای 30 سال گذشته.
ارسال شده توسط gwint در 2:41 PM در آوریل 24 [5 علاقه]
اخیر (pre-مستند) لحظه ای بین دو نفر از دوستان به ذهن می آید. یکی اپیلاسیون و در مورد بحران های زمان ما, تغییر آب و هوا و غیره در نهایت آمدن به این نتیجه رسیدند که تنها امید برای بشریت بود د-جمعیت — یک راه یا دیگری.

“پس شما تصمیم به کشتن خود گفت:” دیگر. “است که یک نجیب چیز. آیا من می توانم آلبوم خود را?”
ارسال شده توسط فیلیپ-تصادفی در 2:42 ب. ظ در آوریل 24 [10 علاقه]

“این جعبه شامل یک دکمه است. اگر شما آن را فشار دهید شما را حل کند تغییر آب و هوا. اما! جایی که شما نمی دانید…
ارسال شده توسط gwint در 2:50 ب. ظ در تاریخ 24 آوریل
Coronavirus شیوع و کاهش سفر و فعالیت کردم من فکر کردن در مورد چگونه عملی این امر می تواند به کاهش در مقدار زیادی از “فعالیت های اقتصادی” در حالی که هنوز تغذیه و پوشاک و مسکن و مراقبت برای همه. ما به نظر می رسد مدیریت به انجام آن چیزهایی که در حال حاضر (و نه عالی اما مدیریت). و بله, ما در حال تحمیل زیرساخت ها و موجودی بدهی نه به ذکر است بدهی که “صرفا مالی است.” اما در سطح برخی از ما می تواند انجام تمام چیزهایی که لازم است با بسیاری منابع کمتر و تلاش است. مشکل به نظر من این است که تلاش بسیار در حال رفتن به سمت ساختمان اژدها-hoards از گنج برای حدود 10000 نفر و کسانی که خود را فوری مدار. اگر چه ما نمی نیاز به انجام این کار ؟
ارسال شده توسط sjswitzer در 3:03 PM در آوریل 24 [4 علاقه]
(با آشکار نکته که ما نمی تغذیه و مسکن و پوشاک و مراقبت از همه. اما ما نیست قبل از هر دو.)
ارسال شده توسط sjswitzer در 3:10 PM در آوریل 24 [1 علاقه]
ما به راحتی می تواند یاد بگیرند که بسیاری فقیرتر. نه خیلی نه رانندگی در همه جا. “شما می خواهید ما را به بازگشت به عصر حجر!” هیچ اواخر قرن 19 C و تنها با طب مدرن (زندگی من در کانادا,…), خانه با انرژی کارآمد و موثر حمل و نقل عمومی و اینترنت است. این است که بیش از حد بپرسید ؟

و با توجه به این که “کار” است تخلیه در برخی از بخش های اقتصاد احتمالا UBI. من فکر کردن در مورد افرادی که کار برای خارج قسمت-اما در حال گرفتن رفاه زیرا آنها نمی کسب درآمد به اندازه کافی برای زنده ماندن در شغل خود. چرا ما پرداخت یارانه خارج شده و هنگامی که ما می تواند پرداخت یارانه کارگران به طور مستقیم ؟
ارسال شده توسط sneebler در 4:49 PM در آوریل 24 [1 علاقه]

لایحه McKibben پاسخ.

من را دیده اند این فیلم در عین حال (آن بوده است که نوع در هفته). من تعداد لایحه به عنوان یک دوست که ما زندگی می کردند در همان ورمونت شهر برای سال مشغول به کار در پروژه های مشابه (روستایی پهنای باند) با حضور در شهر حکومت صحبت در مورد محیط زیست و سیاست است. او blurbed دو تا از کتاب های من. او و همسرم هر دو در شهر ما آتش گروه با هم. من در ترس از کار او بینایی خود گذشتگی – او یک قهرمان به من.

بنابراین من مستعد به نه مثل این فیلم. من آن را یک سازمان دیده بان به عنوان به زودی به عنوان من می تواند, بنابراین من می توانید آن را عدالت و همچنین پاسخ بیشتر قابل ملاحظه ای در این موضوع است.
ارسال شده توسط doctornemo در 5:21 PM در آوریل 24 [3 علاقه]

Ketan Joshi: یک رنگ ظروف سرباز یا مسافر از تنبل اسطوره های قدیمی
ارسال شده توسط zompist در 6:05 PM در آوریل 24 [2 علاقه]
پایان zompist لینک آدرس ترسناک ایده که من شنیده ام در همه جا از همیشه و حتی معتقد بودند در صورت ارزش تا زمانی که من بررسی احتمال زیاد منشاء انگیزه و نتیجه نهایی از برگزاری این باور است.

فصاحت جمع آوری تمام سیاره ما گلایه های مختلف در زیر چتر مشکل ‘بیش از حد بسیاری از مردم” است اولین قسمت از اولین گام در یک فرایند است که به پایان می رسد با تخریب از بدن قهوه ای مردم را به گورهای دسته جمعی. آن اتفاق افتاده است مانند صد بار. و اگر وجود دارد هر چیزی من یاد گرفته ام که از 4 سال گذشته آن است که وجود دارد هیچ چیز ذاتا شریف در مورد در حال حاضر است که مانع از جنایات گذشته از دوباره اتفاق می افتد. ضرب المثلی ابدی هوشیاری لازم است اما من از ترس آن ممکن است به اندازه کافی.
ارسال شده توسط Horkus در 7:23 PM در تاریخ 24 آوریل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im