ساعت جانسون ‘بهتر’ در بخش مراقبت های ویژه

لندن — نخست وزیر بوریس جانسون بود بهتر شدن روز پنج شنبه در بخش مراقبت های ویژه که در آن او مبارزه COVID-19 به عنوان دولت خود را تمدید آن اضافه برداشت بانک تسهیلات و بررسی دقیق ترین shutdown در زمان صلح و تاریخچه.

Johnson, 55, بستری شد به سنت توماس ” در بیمارستان یکشنبه شب با مداوم درجه حرارت بالا و سرفه شد و با عجله به مراقبت های ویژه در روز دوشنبه. او دریافت اکسیژن حمایت قرار داده نشده است اما در ونتیلاتور.

“همه چیز بهتر است برای او” خود را از وزیر فرهنگ و ارشاد الیور Dowden گفت: در روز پنج شنبه. “او را با ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت جانسون به نظر می رسد به انجام “بهتر” پس از آنچه او به عنوان “سخت تقلا.”

با یک نخست وزیر در بخش مراقبت های دولت بریتانیا مواجه شد دو موضوع اصلي: چگونه به سرمایه گذاری گسترده ای افزایش در هزینه های دولت برای حمایت از توقیف اقتصاد و زمانی که شروع به کاهش مستند اقدامات است.

با جهان پنجمین اقتصاد رو به طور بالقوه بدترین آمار اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم در میان تاریخی صرف و کاهش مالیات دولت در گفت و گو با گسترش امکانات اضافه برداشت بانک مرکزی انگلستان است.

بانک مرکزی انگلیس موافقت کرده است به طور موقت برای تامین مالی استقراض دولت در پاسخ به COVID-19 اگر بودجه نمی تواند بلافاصله مطرح شود از بدهی بازارهای احیای اندازه گیری گذشته به طور گسترده ای استفاده می شود در طول سال 2008 بحران مالی است.

دولت و بانک مرکزی انگلیس گفت: هر گونه وام گرفتن از راه و روش تسهیلات موثر دولت با اضافه برداشت از بانک مرکزی را بازپرداخت تا پایان سال است.

مرگ و میر افزایش

در حالی که جانسون بیماری گفته شد به بهبود آن مشخص نیست چگونه او ممکن است ناتوان با برخی از مفسران سیاسی گفت: وجود یک خلاء قدرت در غیاب او.

بریتانیا در حال ورود به چه دانشمندان می گویند مرگبارترین مرحله از شیوع این بیماری با مرگ و میر می رود برای ادامه برای افزایش بیش از آخر هفته عید پاک. آخرین آمار و ارقام نشان می دهد تعداد مرگ و میر در بیمارستان ها از COVID-19 رسیده اند 7,097.

دولت پاسخ اضطراری جمع آوری شناخته شده به عنوان COBR را در روز پنج شنبه بحث در مورد چگونه آن را باید در برخورد با یک بررسی مستند اقدامات است.

جانسون تعیین شده معاون وزیر امور خارجه Dominic Raab خواهد صندلی نشست اگر چه هیچ تصمیم نهایی خواهد شد. شهردار لندن و ویلز منطقه ای دولت هم گفت: این مستند می ماند.

Raab گفت: همچنان به دنبال استراتژی برای مبارزه با کروناویروس مجموعه توسط جانسون و کابینه خود را در مجموع لازم را در تصمیم گیری.

“هیچ کس نیست که از این آسان است با نخست وزیر در بیمارستان است. اما احتمال این است که بهبودی خود را در زمان خواهد بود و ما لازم نیست که مقدار” طرفدار دولت تلگراف روزنامه در سرمقاله خود در روز پنج شنبه.

“این کابینه نمی توانیم صبر کنید تا او بهتر است قبل از کار کردن راه خروج از این بن بست وحشتناک.”

در نشانه خاموش شدن اقدامات در حال کار تعداد coronavirus عفونت و بستری شدن در بیمارستان در بریتانیا است شروع به نشان دادن نشانه هایی از تراز وسط قرار دارد گفت: Stephen Powis مدیر پزشکی خدمات بهداشت ملی.

خوش بین ارزیابی افزایش بریتانیا بازارهای سهام به سرمایه گذاران دوخته امید در COVID-19 بحران نزدیک شدن به قله است. (گزارش اضافی توسط کیت Holton; نوشتن توسط Michael Holden و پسر Faulconbridge; ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im