لهستان سوابق سنبله در coronavirus موارد روز پیش از کاهش برخی از محدودیت

ورشو — لهستان شاهد بزرگترین افزایش coronavirus موارد در روز یکشنبه با 545 عفونت های جدید ثبت شده, با توجه به وزارت بهداشت داده ها یک روز قبل از این کشور در نظر دارد به سهولت برخی از آن همه گیر مربوط به محدودیت.

پارک ها و جنگل ها خواهد شد در روز دوشنبه و محدودیت در تعداد افراد مجاز در مغازه ها کاسته خواهد شد و نخست وزیر, Mateusz Morawiecki گفت: در روز پنج شنبه.

اما محدودیت های بسیاری مانند پوشش دهان و بینی در هنگام خارج و با پوشیدن دستکش های پلاستیکی در فروشگاه های مواد غذایی و همچنین تعطیلی مدارس در محل باقی می ماند.

یکشنبه, لهستان بود 9,287 مورد تأیید و 360 مرگ و میر. وزارت بهداشت روز یکشنبه در گفت و گو انجام شده در اطراف 11,200 آزمون در طول دوره از روز گذشته است.

حاکم ملی قانون و عدالت (PiS) حزب گفته است که می خواهد به سهولت اقتصادی درد ناشی از این بیماری همه گیر با محدودیت در زندگی عمومی هزینه برخی از لهستان 10 میلیارد zlotys (2.4 میلیارد دلار) در هر روز یا دو.

روزانه افزایش جدید COVID-19 نفر برگزار کرده است تقریبا ثابت در ماه آوریل پس از یک پرش در ماه مارس با یک شیب بیش عید پاک. تا روز یکشنبه لهستان تا به حال گزارش نشده است بیش از 500 مورد جدید در یک روز.

تست آمار و ارقام کاهش یافته و هفته گذشته به حدود 5000 در روز, در بخشی به دلیل تعطیلات عید پاک, بهداشت, وزارت, مقامات گفت.

وزارت بهداشت نمی شد فورا در دسترس برای بحث در مورد دلایل یکشنبه سنبله در موارد.

یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت لهستانی دولت خبرگزاری PAP که سنبله همراه بود با کشف سه coronavirus شیوع بیماری در سراسر کشور – دو در مراقبت از خانه و دیگری در بیمارستان است. ($1 = 4.1481 zlotys) (گزارش شده توسط Joanna Plucinska و آنا Wlodarczak-Semczuk; ویرایش توسط هیو Lawson)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im