گزارش لهستان در موارد COVID افزایش می یابد چرا که معادن زغال سنگ به

ضربه

محتواي مقاله

== WARSAW — لهستان روز سه شنبه چهارمین رکورد خود را در افزایش روزانه موارد کوروناویروس در یک هفته گزارش داد، با بیش از ۳۰٪ موارد از منطقه سیلیزی در جنوب، که با شیوع دیگری در میان معدنچیان زغال سنگ دست و پنجه نرم می کند.

رکورد روزانه، با 680 عفونت جدید و شش مرگ و میر، می آید که لهستان در نظر دارد به معرفی محدودیت های سخت تر، از جمله آزمایش اجباری برای مسافران بازگشت به لهستان و قرنطینه برای کسانی که از کشورهای خاص می آید.

بیش از ۲۲۰ مورد در سال ۱۹۹۵ گزارش شد.

خدمات بهداشتی هفته گذشته گفتند که باززنده شدن COVID-19 در میان معدنچیان، ناشی از محدودیت های سست کننده و شرایط کاری در معادن است، جایی که اجرای دورکاری اجتماعی دشوار است.

لهستان هم اکنون در مجموع ۴۸۱۴۹ مورد ویروس کورونا ویروس ثبت شده و ۱۷۳۸ مورد مرگ دارد.

نشسته از مجلس بالا و پایین پارلمان رانده شد به عقب رانده شدند، با جلسه مجلس پایین از 7 اوت به اوت 14، پس از یک سناتور مثبت در روز شنبه آزمایش.

اعضای پارلمان و سناتورها از آن زمان تحت آزمایش قرار می کنند.

دولت نیز در نظر گرفتن محدودیت های اضافی برای عروسی، مقامات گفته اند. لهستان در حال حاضر اجازه می دهد تا 150 مهمان در عروسی. (گزارش گری توسط جوانا پلوکنسکا و آنا کوپر؛ تدوین توسط آلیسون ویلیامز و نیک مکفی)

88801100011088WARSAW – لهستان روز سه شنبه چهارمین رکورد خود را در افزایش روزانه موارد کوروناویروس در یک هفته گزارش کرد، با بیش از 30 درصد موارد از منطقه Silesia در جنوب، که با شیوع دیگری در میان معدنچیان زغال سنگ دست و پنجه نرم می کند. رکورد روزانه، با 680 عفونت جدید و شش مرگ و میر، می آید به عنوان لهستان در نظر […]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im