لهستان می ایستد انتخابات ریاست جمهوری برنامه ریزی به عنوان byelections پیش بروید

ورشو — لهستان رفتم جلو با شش byelections در روز یکشنبه و مجددا قصد دارد برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در مارس 10 به عنوان فشار افزایش می یابد به نظرسنجی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“ما باید به آماده سازی این. این است که قانون در کشور ما هیچ چیز تغییر کرده است:” Tomasz Grzelewski سخنگوی ملی کمیسیون انتخابات گفت. “اگر وجود دارد یک تصمیم رئیس جمهور در مورد معرفی یک وضعیت اضطراری پس از آن ما خواهد متفاوت رفتار می کنند.”

لهستان توقیف مدارس, سینما و تئاتر, در حالی که محدود کردن تجمعات عمومی به بیش از 50 نفر است. آن را نیز مرزهای خود را بسته به خارجی ها و معرفی یک “دولت از بیماری همه گیر.”

این کشور دارای 627 تایید موارد coronavirus و هفت کشته و یکشنبه.

اما با وجود تماس های از مخالفان و منتقدان و نامزد به انتخابات ریاست جمهوری دولت می گوید آن را نمی خواهد به تعویق انداختن آنها را به عنوان آن می تواند تنها پس اگر آن معرفی یک حالت اضطراری است.

در اوایل این ماه به پای صندوقهای رای رفتند در تعداد کم در فرانسه در انتخابات شهرداری پس از دولت تحمیل محدودیت های دقیق در زندگی عمومی است. دور دوم انتخابات شد و سپس به نام خاموش.

Grzelewski گفت: اقدامات حفاظتی صورت گرفته برای اطمینان از byelection رفتم جلو هموار. کارکنان در غرفه رای گیری تا به حال ماسک ضد عفونی کننده ژل و دستکش برای رای دهندگان به استفاده از. رای دهندگان نیز داده می شود تنها با استفاده از قلم را به علامت خود را در برگه های رای.

اما برخی از کارکنان در غرفه رای گیری تا به حال شک و تردید در ایمنی. “من معتقدم که این انتخابات باید به نام خاموش و نقل مکان به یک امن تر تاریخ است که نمی خواهد ایمنی از رای دهندگان در معرض خطر” پاول جوزف گندا رئیس منطقه کمیسیون انتخابات در Grebien, Patnow شهرستان گفت: خصوصی پخش TVN. (گزارش شده توسط Joanna Plucinska و Alicja Ptak ویرایش توسط دیوید هولمز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>