پلیس بر این باورند SUV یا کامیون درگیر در کشنده hit-and-run در Paulding

محققان بر این باورند که آنها ممکن است بدانید که این نوع وسیله نقلیه درگیر در یک hit-and-run تصادف که منجر به کشته شدن یک Paulding County مرد. اما راننده شده است شناسایی کلانتر, روز جمعه گفت.

Aaron Curtis Quarterman, 24, زده بود به عنوان او راه می رفت همراه Dallas-Acworth بزرگراه بین 9 بعد از ظهر و نیمه شب 5 مارس کلانتر سخنگوی Sgt. اشلی Henson گفت. امور خارجه گرجستان گشت نامیده می شد به بررسی صبح روز بعد هنگامی که Quarterman مرده پیدا شد در امتداد جاده.

“مظنون خودرو باید آسیب به جلو و سمت راست کوره, هود و سپر با توجه به troopers,” هنسون گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

مرتبط با: Paulding مرد مجموعه برای شروع کار جدید در همان روز کشته شد

با توجه به شواهد چپ در صحنه محققان بر این باورند این خودرو ممکن است شده اند: یک سال 1988 تا 1993 Chevrolet Silverado 1500, 2500 یا 3500; یک سال 1988 تا 1993 شورلت تاهو; یک سال 1988 تا 1993 GMC Sierra 1500, 2500 یا 3500 یا سال 1988 تا 1993 GMC Yukon. این خودرو ممکن است آبی و سفید یا خاکستری محققان گفت.

همچنین: مرد, 24, کشته در مشکوک آمار-و-اجرا

هر کسی با اطلاعات در مورد حادثه و یا خودرو خواسته است برای تماس با GSP در 706-624-1484 یا Paulding کلانتر, تحقیقات جنایی در بخش 770-443-3015.

با توجه به آنلاین جمع آوری کمک های صفحه Quarterman کشته شد کمتر از دو مایل از سامرست محله که در آن او بزرگ شده.

“او به خوبی شناخته شده و مورد احترام جامعه خود را به عنوان یک مرد جوان که لبخند زد دوست داشتم به خنده و صحبت می کنند کلمات محبت به مردم او را با تعامل و” GoFundMe صفحه متحده است. “او دوست داشت به دعا. هارون تا به حال بسیار در زندگی جلوتر از او و با توجه به شروع یک کار جدید در Xtraction مخلوط گیاهی وگان و کافه در ماریتا روز پس از او مرده پیدا شد.”

یک مشاهده عمومی برنامه ریزی شده است برای Quarterman از 9 صبح تا 10 صبح شنبه در سیمز کفن در سمیرنا با توجه به خود را آنلاین اگهی در گذشت. مراسم تشییع برگزار خواهد شد و در ساعت 10 صبح در مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>