پلیس: ‘خشم’ مرد از جیبش اسلحه در کاوینگتن Home Depot, تهدید 4 نفر

مردی که با صرف نزدیک به نیم دهه گذشته در زندانهای گرجستان دستگیر شده بود روز شنبه پس از متهم به کشیدن اسلحه در کاوینگتن Home Depot و اشاره آن را در چهار نفر.

سدریک Michael Williams, 30, از دایره اجتماعی دستگیر شد چندین جنایات پس از 7:30 صبح حادثه در فروشگاه در 13171 Ga. 142 Covington پلیس گفت: در انتشار اخبار.

افسران در پاسخ به این محل پس از 911 تماس گیرنده گفت: یک مرد در حال اجرا بود از طریق پارکینگ با یک تفنگ انتشار گفت. زمانی که پلیس وارد ویلیامز کاهش یافته و تفنگ و انطباق با افسران سفارشات.

شاهدان گفته افسران که ویلیامز بود “اقدام نامنظم شد و خشمگین” با یک کارمند خانه انبار که در تلاش بود برای کمک به او را به یک تماس در فروشگاه تلفن آزادی گفت. ویلیامز متهم است که بیرون کشیدن یک .380 کالیبر اسلحه و تهدید چهار نزدیکی مردم است.

ویلیامز دستگیر شد چهار فقره از تشدید حمله و در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک جنایت کار محکوم انتشار گفت. AJC.com رسیده است به نیوتن شهرستان کلانتر دفتر برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازداشت خود را.

“با تشکر از واکنش آن در فروشگاه و پاسخ سریع توسط (کاوینگتن اداره پلیس) به طور خاص افسر کوین تامپسون این وضعیت خطرناک نیست تشدید هر بیشتر و ما قادر به دریافت این فرد کردن خیابان های ما” سروان. کن مالکوم گفت: در انتشار.

از سال 2009 ویلیامز صرف نزدیک به چهار سال و نیم در زندان با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق.

او قبلا محکوم به تشدید حمله در اختیار داشتن ماری جوانا به قصد توزیع در اختیار داشتن کوکائین و در اختیار داشتن اسلحه گرم در میان اتهامات دیگر در نیوتن و Rockdale شهرستانهای استان است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>