پلیس پس از بررسی عکس شلیک به دکالب وکیل خانه

مقامات در حال تحقیق در مورد کسی که پس از اخراج عکس به شهرستان دکالب وکیل-به طور کلی در صفحه اصلی شنبه شب در حالی که او وجود دارد با خانواده اش.

افسران در پاسخ به دانا کلمن-Stribling خانه حدود 10 p. m. پس از دریافت یک تماس در مورد تیراندازی دکالب سخنگوی پلیس Michaela وینسنت گفت.

هیچ کس مجروح شد پلیس گفت: اما معلوم نیست که دقیقا چگونه بسیاری از عکس از کار اخراج شدند به محل اقامت.

“این دکالب اداره پلیس شهرستان است که با پشتکار و همکاری با دیگر سازمان های محلی و ایالتی و فدرال, سازمان های اجرای قانون برای شناسایی و دستگیری فرد یا افراد مسئول تیراندازی” دکالب پلیس در بیانیه ای گفت.

کلمن-Stribling را نیز قرار دادن یک بیانیه درخواست حریم خصوصی برای وکیل و خانواده اش.

به عنوان وکیل به طور کلی کلمن-Stribling است وظیفه تعقیب دکالب را تخطی از قانون جرائم. کسانی که جنایات شامل خشونت خانگی و سوء استفاده سالمند ظلم و ستم به کودکان, فضایی, قتل, رانندگی تحت تاثیر آزار و وسیله خاطی و حیوانات, ظلم و ستم, در میان دیگران.

کلمن-Stribling برنده مقدماتی حزب دموکرات در سال 2016 با نزدیک به 54 درصد از آرا و زد unopposed در انتخابات عمومی ، او منقضی می شود در این سال است.

با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس منتشر نشده هر گونه اطلاعات اضافی در مورد این حادثه.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی خواسته است برای تماس دکالب پلیس در 770-724-7850.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de