پلیس در حال بررسی آشکار درایو توسط تیراندازی سقوط به صندوق پستی در اسنلویل

پلیس در شهرستان گوینت در حال بررسی و پس از آنها می گویند کسی که به ضرب گلوله در اسنلویل خانه با یک تفنگ پنج شنبه و سقوط را به یک صندوق پستی خانه دوم در حالی که در تلاش برای ترک صحنه.

Cameron Turner 20 و شانیا Woodard, 18 گرفته شده اند را بازداشت و در مدت کوتاهی پس از تیراندازی هر چند هیچ یک از آنها متهم شده است با کشیدن ماشه در این زمان با توجه به پلیس.

افسران فرستاده شد به خانه در بهار ریج دایره با توجه به Gwinnett گزارش پلیس. هنگامی که آنها وارد آنها را دیدم یک نقره نیسان Sentra که سقوط کرده بود به یک آجر پستی خارج از خانه این گزارش گفت:.

خانه دوم بود که هدف از تیراندازی تا به حال چندین گلوله سوراخ در درب جلو و بیشتر تفنگ گلوله در جلوی خانه.

صاحب خانه گفت: محققان که ماشین آمد از طریق محله و سوار کردن. حدود 15 دقیقه بعد آن را به عقب آمد و متوقف شد و در مقابل از خانه, پلیس گفت:. کسی که در مسافر صندلی سپس باز آتش از داخل خودرو با توجه به گزارش پلیس.

“(صاحب خانه) توصیه می شود آن را یک سری از عکس اخراج در جانشینی سریع” در این گزارش است.

ماشین سرعت خاموش و سعی به ترک محله اما فقط آن چند متری قبل از اینکه راننده کنترل را از دست داده و شکست به صندوق پستی پلیس گزارش گفت:.

دو نفر شدم و فرار کرد با توجه به گزارش.

محققان گفت: برخی از عکس ها به نظر می رسد که از کار اخراج شده از داخل خانه اما هیچ کس در داخل بود.

پلیس جستجو Sentra و یافت های متعدد تلفن همراه و یک نقره کوله پشتی حاوی پول یک مجله برای گلاک و ماری جوانا.

ترنر کارت بانکی و کارت شناسایی نیز یافت می شود در صندلی راننده با توجه به حادثه گزارش. پلیس دارد کیف پول در صندلی عقب در مسافر ،

Woodard رزرو شده بود به Gwinnett County زندان جایی که او به اتهام در اختیار داشتن ماری جوانا. او همچنان در زندان در $2,950 پیوند زندان سوابق نشان می دهد.

ترنر رزرو برجسته و حکم او را متهم به ضربه و اجرا و خط نا امن تغییر دهید. او است که برگزار می شود در $544 اوراق قرضه با توجه به زندان سوابق.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de