صبح زود برخورد در ایمنی جاده پاسگاه تقریبا به پایان رسید با یک مظنون ضربه Clayton County افسر با ماشین خود را.

تقریبا سه ماه بعد این مرد دستگیر شد و در شهر کانزاس در حکم برجسته ناشی از این حادثه است.

اجرا در شروع شد و حدود 3:30 a. m. Nov. 23 با توجه به Clayton County police حادثه گزارش به دست آمده توسط AJC.com. یک افسر در حال انجام یک برنامه ریزی ایمنی جاده چک در نزدیکی تقاطع غرب فایت و رودخانه زرد جاده ها است که فقط در خارج از کالج پارک در محدوده شهرستان.

Terrance James Evans, 35, سوار یک سال 1998 Lexus GS300 به ایست بازرسی که در آن افسر پرسید برای گواهینامه رانندگی خود را در این گزارش گفت:. اما ایوانز گرفت و مدتی به آن را پیدا کنید.

با وجود این افسر با دیدن آن در داخل Evans,’ کیف پول او ادامه داد: برای جستجو در مکان های دیگر در وسیله نقلیه برای آن در این گزارش گفت:. افسر حتی به او گفت که آن را در کیف پول خود را که او گفته نادیده گرفته شده در حالی که همچنان به جستجو.

ایوانز در نهایت دست افسر خود را شناسایی و به افسر گفت: او را به جلو و به سمت راست جاده. به جای انجام است که ایوانز به ضرب گلوله کشته وسیله نقلیه خود و فرار از صحنه نزدیک به هدف قرار دادن افسر در روند این گزارش گفت:.

افسران سعی کردم به دنبال وسیله نقلیه خود را و در نهایت در بر داشت لکسوس رها شده در داخل Parc در سال 1875 مجتمع آپارتمانی خاموش شرق Pleasant Hill Road, این گزارش گفت:. این مجموعه را مقابل دروازه شده بود آسیب دیده است.

ایوانز’ کیف پول و شناسایی شد و هنوز هم در ماشین و هر دو گرفته شد به شواهد. ماموران همچنین متوجه شدند که مجوز خود معلق شده بود بیش از هفت بار در پنج سال گذشته این گزارش گفت:.

این برای اولین بار معلق پس از یک اتهام DUI در سال 2009 و او تا به حال چندین اضافی تعلیق برای شکست خورده, حمایت از کودکان تعهدات این گزارش گفت:.

پلیس به دست آمده حکم برای دستگیری او که شامل شمارش از تشدید حمله علیه یک افسر درجه دوم جنایی خسارت به اموال hit-and-run قابل توجه یک شی ثابت و رانندگی در حالت تعلیق مجوز.

روز چهارشنبه بعد از ظهر Evans دستگیر شد توسط کانزاس سیتی پلیس پس از یک توقف ترافیک با توجه به Clayton County Sheriff ،

این اولین بار خود را پشت میله های زندان.

او در خدمت دو نانامی به بازی در گرجستان زندان از سال 2005 با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق. برای اعتقادات در فولتن و Spalding شهرستانهای او صرف تقریبا چهار سال در زندان است.

کسانی که محکومیت برای تشدید حمله و سرقت با دریافت انسداد DUI در اختیار داشتن کوکائین در اختیار داشتن ماری جوانا به قصد توزیع و اسلحه گرم اتهامات مرتبط با GDC سوابق نشان می دهد.

او در انتظار استرداد به گرجستان.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de