پلیس به ضرب گلوله در خودرو — با 2 بچه ها در داخل — در طول کاب جاده خشم حادثه

یک مرد چند چهره جنایات پس از او از دست رفته خلق و خوی خود را در حالی که رانندگی شلیک یک گلوله در یک خانواده در شهرستان کاب, مقامات گفت.

Savion چارلز وات, 21, از Acworth است که متهم به تیراندازی در یکی دیگر از وسیله نقلیه در طول یک جاده خشم حادثه همراه County Line جاده با توجه به کاب پلیس حکم بازداشت. این گلوله خودرو که اشغال شده بود توسط دو نفر از کودکان سنین 4 و 7.

تیراندازی صورت گرفت فقط بعد از 7 بعد از ظهر پنجشنبه گذشته در نزدیکی شهرستان خط جاده را در تقاطع با Pitner جاده این حکم گفت. هیچ کس زده شد و یا مجروح در این حادثه.

بعد از محققان مشخص شد که یک Glock 26 handgun استفاده شد در تیراندازی پلیس متوجه شد که سلاح روز بعد.

افسران کشیده بیش از یک وسیله نقلیه که در آن وات بود و مسافر بین 9 و 10 بعد از ظهر جمعه در کاب محل بلوار با توجه به حکم. چندین نوجوانان نیز در داخل.

افسران جستجو وات پیدا کردن یک Glock 26 تفنگ دستی در داخل یک بسته فانی همراه با حدود 3.3 اونس ماری جوانا حکم گفت. پلیس گفت که آنها آموخته تفنگ را متعلق به وات و او نمی باید اجازه داشته باشند و یا پنهان کردن آن است.

وات دستگیر شد هشت اتهامات از جمله یک و نیم دوجین جنایت کاب زندان سوابق نشان می دهد. در ارتباط با تیراندازی او به اتهام چهار فقره از تشدید حمله.

مطالب خود را بسته فانی همچنین مشبک او را به جرم در اختیار داشتن ماری جوانا شارژ و یک اسلحه گرم مربوط به شارژ سوابق نشان می دهد. دو بازی گذشته خود را از اتهامات عنوان شده علیه فقره کمک به کوتاهی یک جزئی و حمل سلاح بدون مجوز معتبر.

او همچنان در زندان بدون پیوند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de