پلیس سعی کردم به بچه 14 ساله دختر, اما به جای ملاقات مخفی دکالب پلیس

یک Gwinnett County فکر او پیام و seducing یک دختر زیر سن قانونی اما او در واقع صحبت کردن به یک undercover دکالب شهرستان افسر پلیس کل زمان, مقامات گفت.

Alan Thomas, 26, از Lawrenceville رفت و به ترتیب محل جلسه سهشنبه, جایی که او انتظار می رود برای پیدا کردن یک دختر 14 ساله دختر بچه دکالب پلیس گفت:. اما او تنها ملاقات سرد جفت دستبند و پلیسی مخفی او گفته شده بود ارسال پیام صریح.

کارآگاه بود که نما به عنوان زیر سن قانونی در یک برنامه رسانه های اجتماعی پلیس گفت: در انتشار اخبار. توماس آغاز شد پیام کارآگاه است و متهم به تلاش برای متقاعد کردن کسی که او فکر بود 14 برای دیدار با او بنابراین او می تواند آنها را به خانه.

او برنامه ریزی شده برای سوء استفاده جنسی از کودک, به گفته پلیس.

نه نام برنامه های رسانه های اجتماعی و نه محل توماس’ بازداشت شد ارائه شده است.

او چهره تعداد بهره برداری جنسی از کودکان و تجاوز به عنف قانونی و تشدید کودک آزاری و بزه ماری جوانا شارژ با توجه به دکالب زندان سوابق. او همچنان پشت میله های زندان بدون پیوند.

AJC.com رسیده است به دکالب شهرستان کلانتر دفتر به درخواست توماس’ شات لیوان.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>