یک ماریتا مرد چهره به اتهامات متعدد از جمله تشدید حمله به قصد قتل پس از او به اتهام تلاش برای پرتاب یک زن و یک پنجم طبقه بالکن هفته گذشته, مقامات گفت.

Gregory Allen, Scott 33 دستگیر شد سه شنبه گذشته پس از حادثه در اقتصاد هتل در 2100 شمال غربی پارک وی با توجه به ماریتا پلیس حکم بازداشت.

حدود 5:30 p. m. در آن روز او به مبارزه با این زن در حالی که در یک اتاق هتل و اقدام به کشتن خود را با پرتاب کردن به بالکن این حکم گفت. او را متهم به تلاش برای گرفتن زن لباس به طوری که او می تواند در بلند او بیش از بالکن.

او همچنین چهره دو بزه باتری اتهامات در ارتباط با این حادثه است. او لگد زده و همان زن در سر و صورت در علاوه بر این به هل دادن یک زن دیگر به زمین باعث او را به ضربه سر او روی آسفالت این حکم گفت.

اسکات رابطه با دو زن ارائه شد در این حکم.

علاوه بر آن سه اتهام او چهره فقره از در اختیار داشتن یک بزه مقدار از ماری جوانا و نقض آزادی مشروط.

اسکات در خدمت دو نانامی به بازی در زندان از سال 2005 با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق.

او حدود نه سال در زندان پس از اینکه به جرم آدم ربایی سرقت مسلحانه, ربودن یک خودرو انسداد terroristic تهدید و در اختیار داشتن اسلحه گرم در سال 2004 در کاب کانتی GDC سوابق نشان می دهد. او همچنین حدود نه ماه پشت میله های زندان در سال 2016.

اسکات باقی مانده در شهرستان کاب زندان بدون پیوند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im