انتشار پلیس طرح که مورد حمله 80 ساله در فروشگاه مواد غذایی خط

پارک جنگلی پلیس منتشر کرده اند یک طرح از یک مرد متهم به حمله به یک زن 80 ساله با زن و دختر خود را در یک فروشگاه مواد غذایی خط پرداخت در اوایل این ماه.

این حادثه رخ داده است و مــن. 3 در عمده فروشی مواد غذایی خروجی در جنسبرو جاده, مقامات گفت.

نظارت تصویری از فروشگاه به نظر می رسد برای نشان دادن مرد گرفتن زن با موهای او و پرتاب او را از موتوری, سبد خرید, بعد از پانچ در صورت.

مرتبط: تماشا کنید: 80 سال دختر حمله در فروشگاه مواد غذایی خط پرداخت

زنان 80 ساله مری گاردنر و 60 ساله کتی مالون گفت: کانال 2 اخبار در مورد آنها به پرداخت هزینه برای مواد غذایی خود را هنگامی که انسان آنها را مورد حمله قرار.

آنها گفتند: او خشمگین شد چرا که او فکر گاردنر قطع در مقابل او را در خط. او متوجه نیست که او خرید با دخترش که در حال حاضر جلوتر از او.

“او ناودان من خیلی سخت بر روی زمین و شما می دانید که کف بتن کف” گاردنر گفت: کانال 2. “این فقط خیلی سریع اتفاق افتاد.”

گاردنر دچار خراش و کبودی در درگیری اما نه به طور جدی زخمی شدند. این ویدئو نشان می دهد که مدیر فروشگاه در اطراف خط پرداخت و ایستاده بین انسان و دیگر مشتریان هنگامی که او متوجه شد چه اتفاقی می افتد.

“اگر من تا به حال من عصا — من سمت چپ آن در خودرو — من می خواهم که آمار او در پشت سر” گاردنر گفت. “اگر او ما را دوست دارم که او را فراموش کس دیگری که می خواهم.”

بیش از آخر هفته Clayton County Sheriff ویکتور هیل نیست گوشت چرخ کرده و کلمات او به عنوان ارائه یک پاداش نقدی برای اطلاعات منجر به دستگیری در مورد.

بیشتر: کلانتر ارائه می دهد پول نقد برای پیدا کردن مردی که با حمله 80 ساله در فروشگاه مواد غذایی

“من می خواهم به می دانم که جهنم فکر می کند او می تواند خشونت اداره کردن یک مادر بزرگ در Clayton County بدون تحمیل خشم کلانتر,” او گفت: روز شنبه در بیانیه ای. “من شخصا به 2500 دلار پول نقد از جیب خود من به هر کسی که به ما کمک می کند شناسایی و دستگیری این ساختگی است.”

پارک جنگلی شهردار anal toy باتلر نیز متعهد به کمک به یک پاداش برای اطلاعاتی که منجر به ضبط و خواسته اعضای شورای شهر به انجام همان.

مظنون توضیح داده شده است یک مرد با پوست تیره تر تن است که حداقل 50 سال است. او حداقل 6 فوت قد و وزن بیش از 225 پوند, مقامات گفت.

در زمان حمله قربانیان مرد گفت: پوشیدن رنگ سرخ و نارنجی روشن و یا کفش های قرمز. او دیده می شد ترک فروشگاه مواد غذایی در قهوهای مایل به زرد تویوتا سدان با پلاک آغاز می شود که با “RHP.”

هر کسی با اطلاعات در مورد پرونده خواسته است برای تماس جنگل پارک پلیس در 404-366-4141. Tipsters می توانید ناشناس باقی می ماند و هنوز هم واجد شرایط برای پاداش نقدی از طریق تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im