جستجوی پلیس برای مردی که سرقت وفل خانه در زور اسلحه در گینسویل

در حالی که چند صد وفل خانه رستوران ها بسته شده اند با توجه به کاهش تقاضا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس دو در گینسویل ادامه به ارائه carryout خدمات.

اما یک مرد از انجام بیش از وافل و براونز هش صبح روز چهارشنبه.

پلیس در جستجوی مردی که برگزار شد وفل خانه کارمند در زور اسلحه به سرقت برده و مقدار نامعلومی از پول نقد از Pentree درایو رستوران, گینسویل, پلیس سرجوخه اد گالو) جسیکا ون گفت: AJC.com.

مرتبط با: 3 مظنون راب فرودگاه وفل خانه در زور اسلحه

مرد با پوشیدن یک کت سنگر دستکش و ماسک صورت در طول سرقت است که در محل بین 5:15 تا 5:30 a. m. ون گفت. هیچ کس مجروح شد در این حادثه.

هیچ اطلاعات دیگری در دسترس بود شنبه بعد از ظهر.

بیشتر: کانتون وفل خانه کارمند تست مثبت برای coronavirus

وفل خانه های زنجیره ای شناخته شده ای برای رستوران خود را به بالا و در حال اجرا پس از بلایای طبیعی است که بسته به اکثر نقاط در تاریخ خود در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

#WaffleHouseIndexRed ما هنوز در حال پخت و پز و ارائه carryout در بیش از 1500 مکان. امروز با ما تماس بگیرید! locations.wafflehouse.com/

ارسال شده توسط Waffle House on پنج شنبه, مارس 26 سال 2020

وفل خانه سخنگوی Njeri رئیس گفت: اکثر بسته شدن به دلیل عدم کسب و کار با در شخص ناهار خوری تعطیل در سراسر بسیاری از کشور از جمله گرجستان است.

بیشتر: وفل خانه رئیس انتقاد coronavirus محدودیت در کسب و کار

از شش وفل خانه در گینسویل محدوده شهرستان های Pentree درایو و Dawsonville بزرگراه محل هستند و فقط به آنهایی که باقی می ماند باز ارائه takeout.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de