پلیس به دنبال متهم به تیر اندازی دوست دختر سابق در مقابل 1 سال

یک مرد متهم به تیر اندازی دوست دختر سابق خود را در حالی که 1 سال بود که در این نزدیکی است می خواستم با Gwinnett County police, مقامات گفت.

محققان گفت: Venezia کول شات 22 سال در جلوی خانه, یک خانه در unincorporated اسنلویل روز سه شنبه بعد از ظهر به گفته سخنگوی پلیس سرجوخه اد گالو) میشل Pihera.

افسران فرستاده شدند به در خانه لورل خم دادگاه حدود 3:30 p. m. در آن زن داشت با زخم گلوله چند, او گفت:.

یک عضو خانواده پلیس گفت که این زن دوست پسر سابق قرار بود حذف کردن پوشک هنگامی که تیراندازی اتفاق افتاده است با توجه به Pihera. روشن است که اگر کودک بود که در خارج مجروح شد.

پس از کول شات زن او شلیک گلوله های متعدد در صفحه اصلی Pihera گفت. هیچ کس داخل خانه مجروح شد.

کول گذشته دیده می شود از خروج از منطقه در سال 2009 Infiniti G37, Pihera گفت. یک بار دستگیر شده و او را به صورت سه فقره از تشدید حمله به یک تعداد از تشدید باتری پنج فقره از در اختیار داشتن یک اسلحه گرم در این کمیسیون از جنایت یک تعداد از درجه اول ظلم به کودکان و یک تعداد از درجه دوم کیفری صدمه به اموال.

هر کسی با اطلاعات در مورد محل نگهداری او خواسته است برای تماس Gwinnett پلیس در 770-513-5300.

Tipsters می ماند ناشناس و واجد شرایط برای پاداش تا 2 ، 000 دلار با تماس با Crime Stoppers آتلانتا در 404-577-8477 پیام کوتاه اطلاعات به 274637 و یا بازدید از جلو جنایت وب سایت.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im