پلیس: متهم با استفاده از جعبه برش چوب بیس بال میله پرده به حمله در کاب

27-year-old man چهره چند جنایات پس از اینکه متهم به حمله به یک مرد با یک جعبه برش چوب بیس بال و پرده در داخل یک Cobb County, صفحه اصلی, مقامات گفت.

ریکاردو برنارد فروردین دستگیر شد پنج اتهامات پنج شنبه پس از این حادثه در خانه خاموش مشعر لیتهیا سپرینگس جاده در unincorporated پودر چشمه با توجه به کاب پلیس حکم بازداشت.

بین 4 بعد از ظهر تا 10:45 p. m., فروردین حمله کردند و او را مانع از خروج از خانه این حکم گفت. در این حادثه قربانی رنج می برد 4-اینچ برش عمیق از یک جعبه برش علائم گزش در پشت او و کبودی در مقدار از بدن خود را, مقامات گفت.

قربانی مورد ضرب و شتم با چوب بیس بال و یک میله پرده و این ابزار نیز استفاده می شود برای شکستن هفت درب های داخل خانه با توجه به فروردین است حکم. آسیب به خانه بود که حدود $350, پلیس گفت:.

انگیزه ارائه شد در حکم و رابطه بین مظنون و قربانی منتشر شده است. اما ساده شارژ باتری طبقه بندی حمله به یک خانواده خشونت حادثه است.

دیگر اتهامات فروردین چهره شامل دو فقره از تشدید حمله و یک تعداد هر یک از حبس نادرست و جنایی تجاوز, کاب زندان سوابق نشان می دهد. او همچنان در بازداشت سه شنبه شب بدون پیوند.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>