پلیس: با دستگیری مرد مسلح برگزار شد که زن در برابر او را در ماریتا اتاق متل

یک مرد متهم است که باعث یک multihour SWAT بن بست در ماریتا اتاق متل پس از او مورد حمله قرار گرفت و ربوده شده یک زن در یک داخلی مربوط به حادثه است.

Chonsie Lamonte Pye, 34 دستگیر شد جمعه گذشته پس از این حادثه در روز Inn by Wyndham در 2191 شمال غربی پارک وی با توجه به ماریتا ، او گفت که گفته این زن است که او تا به حال یک اسلحه است و او بود که به او اجازه دهد به ترک اتاق.

در این حادثه پای برداشت زن پشت گردن او انداخت و او را به یک وان حمام انداخت و او را بر روی زمین با توجه به حکم بازداشت. قربانی دچار کبودی قابل مشاهده.

افسران و یک تیم SWAT در پاسخ به این صحنه که در زمان ساعت به حل و فصل به دلیل پای سنگر خود و قربانی در داخل اتاق به گفته سخنگوی پلیس چاک McPhilamy.

“یک مذاکره در آورده بود و پس از چند ساعت گفت و شنود تصمیم گیری شد و در نهایت ساخته شده به تیم SWAT وارد اتاق” McPhilamy گفت: AJC.com. “مظنون را بازداشت گرفته شده بدون حادثه و دو اسلحه قرار داشت و در داخل اتاق است.”

Pye چهره جنایت فقره آدم ربایی و حبس نادرست و بزه فقره انسداد و باتری با توجه به کاب زندان شهرستان سوابق. از بعد از ظهر دوشنبه او باقی مانده در شهرستان کاب زندان در $11,220 اوراق قرضه.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de