پلیس: نوجوان بازداشت 2 پس از دنبال سلاح سرد مرد در طول لاگرانژ صفحه اصلی تهاجم

17 سال است که در بازداشت و دو مظنون دیگر هستند می خواستم بعد از یک مرد با ضربات چاقو کشته شده در حمله به خانه در لاگرانژ صبح روز سه شنبه, مقامات گفت.

کمی قبل از ساعت 1 صبح افسران ملاقات 18 ساله قربانی در Wellstar غرب گرجستان, مرکز پزشکی, لاگرانژ, پلیس گفت:. این مرد که زخمی شده است یک چاقو به افسران گفت: که سه مظنون به شکست خود در ریجی کرست جاده ،

این مرد به پلیس گفت که مظنون حمله او را با یک چاقو در این حادثه اضافه کرد که آنها را به سرقت برده ، قربانی از بیمارستان مرخص شد. بعد شنبه.

محققان مشخص شد که 17 ساله Aaryn Burnsed هماهنگ حمله به خانه منجر به دستگیری او. او چهره فقره سرقت مسلحانه و تشدید حمله و تهاجم به خانه.

پلیس هنوز در حال کار برای تعیین هویت دو نفر دیگر از متهمان که هر دو مردان است. هیچ اطلاعات دیگری در دسترس بود.

همانطور که از شنبه شب Burnsed نام نشان نمی دهد تا در Troup شهرستان آنلاین زندان سوابق. AJC.com رسیده است به کلانتر, برای کسب اطلاعات بیشتر در بازداشت است.

هر کسی با اطلاعات در این حادثه خواسته است برای تماس با محققان در 706-883-2697 یا 706-883-2614.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

دانلود جدید برنامه AJC. بیشتر اخبار محلی, اخبار بیشتر و در عمق روزنامه نگاری. AJC.com. آتلانتا. اخبار. در حال حاضر.

با بزرگترین تیم در دولت AJC گزارش آنچه که واقعا در رفتن خود را با دلار مالیات و مقامات منتخب خود را. مشترک شدن در امروز. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری. بازدید کمیسیون پاسخگویی و عدالت را در گرجستان هدایتگر برای آخرین گرجستان سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *